Zeytinburnu Veteriner Kliniği Randevu Al adlı makalemize hoşgeldiniz bu makalemizde sizlere Online randevunuzu nasıl oluşturabileceğinizi anlatacaz. Zeytinburnu Veteriner Kliniği İstanbul’un Zeytinburnu İlçesinde minik patili sevimli dostlarımız için hizmet vermektedir. Zeytinburnu Veteriner Kliniği Veterinerleri bu makalemizde yer almaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz için bu veteriner kliniği ile ilgili detaylı tüm bilgilere bu yazımızda aydınlatabilmek için elimizden gelen tüm bilgileri paylaşmaya çalışacaz. Zeytinburnu Veteriner Kliniği Telefon Numarası , Zeytinburnu Veteriner Kliniği Yorumları , Zeytinburnu Veteriner Kliniği Şikayetleri , Zeytinburnu Veteriner Kliniği Adresi ve aradığınız bir çok sonuca makelemizin altında belirtmiş olduğumuz Telefon, Adres, Hizmet Saatleri, ve Hekimleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu Kliniğin vermiş olduğu sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeniz için öncelikle aşşağıda bulunan Randevu Al Butonuna tıklayarak Randevunuzu online bir şekilde oluşturarak gerekli tüm hizmetleri alabilirsiniz. veyahutta aşşağıda bulunan telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmeler ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. Zeytinburnu Veteriner Kliniğinden almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz kısmından belirterek sizlerde bu kliniğin kendini geliştirip daha sağlıklı hizmet verebilmesi için katkıda bulunabilirsiniz.Bilgi Platformu olan Sunucumuz Bizde.Org’u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Nuripaşa, Merv Cd. No:80, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02125468151

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

E-Posta : [email protected]

Zeytinburnu Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Zeytinburnu Veteriner Kliniği Veteriner Hekimleri

Veteriner Prof. Dr. Kürşat Özer Kimdir

Zeytinburnu Veteriner Kliniği Veteriner Hekim Ebru Dilbar Kimdir
Zeytinburnu Veteriner Kliniği Yardımcı Personel Naile BayarArslan Kimdir
Zeytinburnu Veteriner Kliniği Veteriner Sağlık Teknisyeni Muhammet Erbuğa Kimdir

Zeytinburnu Veteriner Kliniği Yorumları

Zeytinburnu Veteriner Kliniği Şikayetleri

Tülay Özkan – 4 ay Önce

Minnetle ve sevgiyle… Köpeğim Gece’nin diyafram fıtığı rahatsızlığı nedeniyle Cumartesi günü acilen bir arkadaşımın önerisiyle kendileriyle tanıştık. Hemen teşhis konuldu ve acil ameliyata alındı kızım. Bence bir klinikten çok öte, tam kapsamlı bir hastane profesyonelliğinde çalışan bir kurum. Prof. Kürşat Hoca önderliğinde, Ebru Hoca ve tüm personel o kadar profesyonel, o kadar içten, samimi ve işlerini o kadar iyi yapıyorlar ki, kapıdan girdiğiniz an kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ve gönül rahatlığıyla canınızı teslim ediyorsunuz. Gece ve ben Kürşat Hoca’ya, Ebru Hoca’ya, Zeytinburnu Veteriner Kliniği ailesine ve Naile Hanım’a emeklerinden, sevgilerinden , içtenliklerinden, misafirperverliklerinden dolayı tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Iyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanımışız. 🙏🌺❤️

Ufuk Aksoy – 2 ay Önce

Daha büyük umutlarla gittiğimiz bu klinik hem pahalı hem de köpeğimizin canının ekstra yakılmasına sebep oldu. Çalışanlar bu konuda epey özenli olması gerekir. Hoca teşhisini hızlı koydu ama verilen paraya biraz daha ilgi ve sevgi beklerdik.

Büşra Boyacı – 3 ay Önce

köpeğimin kalça çıkıklığı sebebiyle araştırmalarımız bizi kürşat hocaya yönlendirdi. başarılı bir ameliyat gerçekleştirdik. orada çalışan aslı hoca ebru hoca ve naile hanıma ilgilerinden ve güler yüzlerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. çocugunuzu bıraktıgınızda kesinlikle aklınız geride kalmayacak bir ekip ..

Filiz Ayyıldız – 2 ay Önce

Islak Fip tedavisini üstlendiğimiz, sokaktan kapımıza bırakılan can için sadece tek gün vurulacağı iğnenin ücreti olarak 80Tl talep ettiler.. ‘sahipsız’ bir can olduğunu vurgulamama rağmen; o da can(!) diyerek.. sözde duyarlılıklarından kaynaklı fiyat değişikliği yomuş! Fiyasko!

Göksel Açıkbaş – 6 ay Önce

İnanın işletme ile ilgili memnuniyetimi belirtmek için üzerine 10 yıldız daha eklemek gerekiyor. Yavru kedimizi büyük bir endişe ile götürdük, o kadar hızlı ve profesyonel bir ekip var ki inanılmaz. Resepsiyonda bulunan başta Seda Hanım ve tüm görevliler ilgiyle bizi sakinleştirdiler ve yönlendirdiler. Hızlı bir muayene ve kan tahlilinden sonra doğru ilaç ve tedavi şekliyle eve gönlümüz rahat birşekilde uğurladılar. Tedavi sürecini yöneten sayın veterinerimiz Ebru Hanım’a da özel bir teşekkür. Tüm yavruları kendisininmiş gibi ilgi ve şevkatle tedavi ediyor. Bugün yavrumuzun kontrolü vardı. Muayene edip röntgen çektiler ve ücret almadılar, çok şaşırdım. Muayene ve tetkik ücretleri gayet uygun. Canlar için gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir sağlık kurumu. Sonsuz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir