İstanbul Zeytinburnun’da hizmet vermekte olan Verem Savas Dispanseri neler yapar? Zeytinburnu Verem Savaş Dispanseri Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’na bağlı, Zeytinburnu’nda verem ile mücadele etmek üzere kurulmuş sağlık kuruluşlarından biridir Tüberküloz teşhisi, tedavi ve takibi, BCG aşılamaları gibi işlemler buralarda devletin karşıladığı ve vatandaşların ücretsiz faydalandığı hizmetleri vermektedir. Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Doktorları, Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Hizmetleri, Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Muayeneleri, Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Bölümleri gibi tüm detayları makalemizde yer almaktadır Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Merkezi Randevu Al işlemleri için aşşağıdaki randevu al butonuna tıklayarak veyahutta Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Telefon numarasını arayarak iletişime geçerek randevu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Bilgi Platformu olan BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder siz sevgili ziyaretçilerimize sağlıklı günler dileriz.

Adres : Nuripaşa, Merv Cd. No: 62, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02125821179

Hizmet Saatleri : 08.30 – 16.00

Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Merkezi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Yorumları

Zeytinburnu Verem Savaşı Dispanseri Şikayetleri

Namık Yılmaz – 6 ay Önce

Aile hekimi, sağlık raporu için röntgen istedi, verem savaşa 40 TL ödedim.

Koray Koluaçık – 4 yıl Önce

Arkadaşlar röntgen çekimi için 25₺ alıyorlar. Maltepe Verem Savaş’tan ücret alınmıyor. Çünkü; burası dernek olarak geçiyor. Sağlık Bakanlığı’na bağlı dispanserlere yönelin derim. Ayrıca 11:00’e kadar çekim yapıyorlar ve çok ilgisizler!!!

Hamit Çalışkan – 3 yıl Önce

Bizileri bunlara gönderenlere Allah lanet etsin…Bir derneğe insanları peşkeş çeken kurum ve kuruluşlar sizlere lanet olsun…Sözde dernek ama 30 tl film çekiyorlar… 30 tl için kredi kartı geçerli değil..LANET OLSUN GEÇEN AY SAĞLIK RAPORU İÇİN FİLM ÇEKİLDİM, KAN TAHLİLİ YAPILDI,GÖZ MUAYENE YAPILDI, ODİO TEST YAPILDI VE 50 TL ÜCRET VERDİM..LANET OLSUN DERNEĞİNİZE DE, SAVAŞINIZA DA,, BU SAVAŞTA GALİBA DÜŞMAN BİZİ BELLEDİNİZ….

Seçkin Tataroğlu – 5 yıl Önce

Çocukluk aşılarımın vurulduğu yer. Aşıdan sonra şeker verirlerdi, bir kez de damla vermişlerdi. Tadını hala hatırlarım…

Erkan Küçükkurt – 5 yıl Önce

Sağlık hizmetleri veren kurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir