Zeytinburnu Tıp Merkezi İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir poliklinikdir bu tıp merkezi ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır. Zeytinburnu Tıp Merkezi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu tıp merkezinden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Zeytinburnunda hizmet vermekte olan bu tıp merkezi için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Zeytinburnu Tıp Merkezi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Yenidoğan Mah, 58/1 Sk. No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02126657010

E-posta : [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Zeytinburnu Tıp Merkezi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu Tıp Merkezi Doktorları

Uzm. Dr. Şükran Tümtürk Doğancalı

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Dr. Selçuk Menkü

Göz Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Remziye Övsay

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru

Zeytinburnu Tıp Merkezi Yorumları

Zeytinburnu Tıp Merkezi Şikayetleri

Mehmet Duran – 8 ay Önce

Yaşadığım bir cilt sorunu sebebiyle bir arkadaşımın da önerisiyle Zeytinburnu Tıp Merkezi Cildiye bölümünden randevu almak için hastaneyi 12 Temmuz 2021 Pazartesi telefonla aradım. Elif Atilla isimli vezne / kayıt görevlisiyle görüştüm. Doktorun sadece salı ve cuma günleri çalıştığını söyleyip yarın yani salı günü sabah 7’de randevu oluşturmak için hastaneye gelmem gerektiğini söyledi. Doktorun da akşam 5’te geleceğini ekledi. Çok uzaktan geleceğimi (Silivri) belirterek kayıt konusunda yardımcı olmasını rica ettim ama ısrarla sadece o saatte bizzat orada olduğumda kayıt açabileceğini ve akşam 5’ten sonra hangi saatte sıram gelirse muayene olabileceğimi belirtti. Bu randevu ve muayene sistemine anlam veremesem de bir tam günü 10 dakikalık bir muayene için heba etmeyi göze alarak sabah 5’te yola çıkıp 7’ye 5 kala hastane demekten çok uzak, apartmandan bozma bir binanın ziline basıp kapısını açtırarak ikinci katındaki hasta kayıt birimine ulaştım. Görevli, ilk defa kayıt açacağımı öğrenince “Sizi maalesef kabul edemiyoruz, doktor hanım sadece son 6 ay içinde gelmiş olan hastalarını kabul ediyor.” gibi absürt bir cevap verdi. Sakinliğimi koruyarak dün aradığımı ve beni bugün için yönlendirdiklerini söylesem de nafile, kiminle görüştüyseniz o yardımcı olsun, ben gececiyim mealinde bir cevap aldım. Sırf sağlık çalışanlarına duyduğum saygıdan dolayı sorun çıkarmayıp telefonla görüştüğüm diğer görevlinin gelmesini bekledim. Beklerken daha önce kaydı olmamasına rağmen birinin itici ve zorbalık dolu üslupla, diğerinin de “hani daha önce görüşmüştük” ifadesiyle kayıt yaptırdığına şahit oldum. İsimlerini dahi biliyorum. Ne var ki sonradan gelen görevli de “Ama dün siz telefonda bugün çağırdınız.” dememe rağmen anlamsız ve tatmin edici olmayan yarım cümlelerle geri çevirip adeta milli piyango reklamı yaparcasına “İsterseniz akşam 5’ten sonra gelip bir şansınızı deneyin.” gibi komik bir final yaptı. Bu durumda muayene olabilmek için 3 şarttan birini taşıyor olmam gerektiğini anladım. Ya zorbalık yapacağım, ya birini araya koyacağım, ya da şanslı olacağım. Bu sağlık apartmanına gidecek olanların gitmeden önce bu 3 şeyden birini hazırlamalarını öneririm. Artık zorbalığı onlar adına onaylayıp onaylamadığım konusunda emin olamasam da kendime yakıştırmadığım konusunda emin olduğum için bu işten vazgeçtim. Pes etmeyen arkadaşlara başarılar dilerim.

Bumin Kağan – 1 yıl Önce

Özellikle cildiye doktoru Vildan Hanım için söylüyorum tamamen para için yaptığı meslektir özellikle müdahale veya ilaç odaklıdır. Size geçeceğini söyler ve tedavinin ayrıntısını anlatmaz . Siz soru soracaksınız ki öyle cevap verecek hanımefendi. Bide çocuk var sanki karşısında azarlar durur. En son gideceğiniz yer olsun 2-3 aydır gidiyorum töbe ettiğim yerdir. Yaşadıklarımdan örnek veriyim hasta mahremiyeti diye bir şey zaten söz konusu değil perdeler arası 6 kişi alır özel bir şey söyleseniz herkes duyar. Herkese aynı ilacı verir durur başka bir şey yapmaz. Tamamen para odaklıdır kendisi. Bir hanımefendi gelmişti yanımda kan değerlerini alıp devlet hastanesinde yaptırmış resmen yanımda kadını azarladı git 2 özel hastanede yaptır diyerek doktorluk bu değildir. Zaten bir randevu sistemi var akıllara zarar… Evden bozma bir yer zaten… Hele asistanlar var ki gülmemek elde değil ( büyük ihtimal ilkokul mezunu çoğu). Acil diye bir oda yapmışlar akılları sıra arkadaşla birlikte köpek kulübesi adını taktık. Ha bu arada bu pandemide kendisi maskeyi yarıya indirerek sizi muayene eder ve ayrıca asıl bomba orada bir sabun vardır belki 5000 kişi aynı sabunla yüzünü yıkar. Bir diğer yaşadığım vaka gecenin 2’sinde bir beyfendi geldi dişini önceki gün çektirmiş adamın gözü kapanmıyordu ağzı yamulmuştu. Gerisini siz düşünün uzak durun bu ticarethaneden. Dip not: Hayatımda ilk defa bir cildiye doktorunun gece 3’te çalıştığına şahit oldum. İnsanın hayatta paradan daha değerli şeyleri olmalı.

Sümeyye Kul – 7 ay Önce

Kadın Hastalıkları uzmanı şükran Tümtürk hanımefendi gibi kibar ve güler yüzlü bir doktor görmedim. Çok tereddüt ederek gittim ama ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Kesinlikle tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Emine Evrensel – 1 yıl Önce

Toplu muayene gibi bir sistem var,içeri muayene için 5 kişi topluca alınıp doktor sıra ile 5 er dk uğruyor. Ilaç aldırıp ardından nasıl kullanacağını anlatıyorlar. Özel olmasına bağlıyorum, çok fazla ilaç aldırıyor .mesai saatinde doktor bankaya gittiği için ayrıca randevu saatinden 1 saat daha fazla bekledik.Hizmetten çok fazla ücret ödetmeye yönelik..

Şengül Yılmaz – 9 ay Önce

Kim ne derse desin Vildan hanım iyi doktor.Zaten talebin yoğunluğu da bunun ispatı.

Dursun Ali Umdun – 2 yıl Önce

42 yaşındayım,3 çocuk büyüttüm böyle ilgili bir çocuk doktoru görmedim,iyiki varsınız Dr latife Demirelli hanım,Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir