Zeytinburnu Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermekte olan özel bir hastanedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Zeytinburnunda hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Kazlıçeşme, Zakirbaşı Sk. No:32, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 085081150520

E-posta : [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi Doktorları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi Bölümleri

Uzm. Dr. Meltem Yavuz Kimdir

Enfeksiyon Hastalıkları, Tıbbi Mikrobiyoloji Doktoru

Uzm. Dr. İrfan Basmacı Kimdir

Psikiyatri Doktoru

Uzm. Dr. Serkis Barış Kimdir

Dermatoloji Doktoru

Uzm. Dr. Firuzan Altın Kimdir

Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Doktoru

Uzm. Dr. Ufuk Öztürk Kimdir

Ortopedi Ve Travmatoloji Doktoru

Op. Dr. Sait Şirazi Kimdir

Kulak Burun Boğaz Doktoru

Uzm. Dr. Nurper Önder Denizoğlu Kimdir

Radyoloji Uzmanı

Dr. Avedis Çepkinli Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Op. Dr. Aram Bakırcı Kimdir

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Doktoru

Op. Dr. Arif Sami Kahya Kimdir

Genel Cerrahi Doktoru

Prof. Dr. Asım Gündüz Öğüt Kimdir

Radyoloji Profesor Doktoru

Uzm. Dr. Armenak Mezaduryan Kimdir

Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Garbis Yakupyan Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Hakan Suiçmez Kimdir

Üroloji Doktoru

Uzm. Dr. Bedros Turabik Kimdir

Psikiyatri Doktoru

Uzm. Dr. Feza Özden Güzet Kimdir

Kardiyoloji Uzmanı

Op. Dr. Kamer Tomaoğlu Kimdir

Genel Cerrahi Doktoru

Uzm. Dr. Luset İnce Koparan Kimdir

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Dr. Flora Çitgez Kimdir

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Dr. Talar Kılıçdağı Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Dr. Jilber Berberoğlu Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Dr. Mario Rogenbuke Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Belinda Maşalı Kimdir

Psikiyatri Doktoru

Uzm. Dr. Vahe Kösem Kimdir

Dermatoloji

Dr. Tercan Mildanoğlu Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Savaş Ural Kimdir

Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Doktoru

Dr. Onnik Budak Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Vahen Kuyumcu Kimdir

Tıbbi Biyokimya Doktoru

Uzm. Dr. Şerare Arbatlı Kimdir

Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı

Uzm. Dr. T. Bülent İlçöl Kimdir

Kardiyoloji Doktoru

Dr. Nişan Çilingiroğlu Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Halis Enhoş Kimdir

Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Doktoru

Uzm. Dr. Zeki Ötünç Kimdir

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Tamer Yazar Kimdir

Nöroloji Doktoru

Uzm. Dr. Sayat Gülbayzar Kimdir

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru

Prof. Dr. Pervin Bozkurt Kimdir

Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Doktoru

Uzm. Dr. Maksut Ahbap Kimdir

İç Hastalıkları

Op. Dr. Sevan Sıvacıoğlu Kimdir

Ortopedi Ve Travmatoloji Doktoru

Op. Dr. Burçin Tunç Kimdir

Üroloji Doktoru

Uzm. Dr. Yakup Çilingir Kimdir

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Op. Dr. H.ardaş Akdağ Kimdir

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Kl. Psk. Nejla Yıldız Kimdir

Psikoloji Uzmanı

Uzm. Dr. İdris Üre Kimdir

Psikiyatri Doktoru

Prof. Dr. Adem Karataş Kimdir

Genel Cerrahi Doktoru

Dyt. Yelda Özel Dağcı Kimdir

Diyetisyen Uzmanı

Uzm. Dr. Gamze Türker Kimdir

Göğüs Hastalıkları Doktoru

Op. Dr. Döndü Demirel Kimdir

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Dyt. Tamar Demirci Kimdir

Diyetisyen Uzmanı

Psk. Cansu Aksoy Kimdir

Psikoloji Doktoru

Uzm. Dr. Eyüp Saygın Kimdir

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Ahmet Aydın Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Selam Yekta Şendul Kimdir

Göz Hastalıkları Doktoru

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Yorumları

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Şikayetleri

Seher Özbek – 1 hafta Önce

Göz problemim sebebiyle İliya Bey’e randevu aldık 👁️ Başta biraz tereddütlerim vardı fakat hem çalışan ilgisi hem doktor beyin ilgisi şahaneydi. 🙌💫 Göz rahatsızlığım için bir haftalık tedavi süreci başlattı ve şu an için daha kontrole gitmeden bile oldukça iyi hissediyorum.Randevu ücretleri vs bölümden bölüme ve sigortayla anlaşmalı olup olmamasına göre değişiyor yalnız bu rakamlar ülkemizin genel yapısı itibariyle artık normal karşılanmak zorunda.😣 Yani gönül rahatlığıyla kendinizi doktorlara emanet edebilirsiniz. Yapısı itibariyle de tarihi bir yer ve içeri girdiğiniz an kendinizi çok farklı hissediyorsunuz ✨

Gurbet Aslan – 6 ay Önce

Tarihi yapısı itibariyle etkileyici. Mimarisi ve yeşilliği ile de güzel bir hastane. Huzurevi için çok güzel yeşillikli süs havuzlu bir bahçesi var. Özel Hastane olarak diğer bölüm hizmetlerini pek bilmiyorum. Ama Corona Aşısı yaptırabileceğiniz en iyi ve sakin hastanelerden biri.

Özcan Çağlar – 2 ay Önce

Hastanede Çok iyi doktorlar var hemşireler çalışanlar güleryüzlü anlayışlı iyi bir yer. Bu hastane evime çok uzak olmasına rağmen buraya geliyorum her şeye okeyimde bu hastanenin poşeti nedir Allah Aşkına bakkal fırın poşetleri daha iyi dosyalar bile sığmıyor içine rezalet duruyor hatta hastane çıkışı önemli bir yere gidecektim bu poşeti sakladım demesinler bakkal poşetiyle gelmiş diye 🙂 hastaneye o kadar para veriyorum dosyaları koyacagim bi poset alamiyorum en kisa zamanda yeni poşet tasarlamanızı tavsiye ederim eğer güzel poşet, bez çanta vs yaparsaniz insanlar baska zamanlarda da sizin posetlerinizi bez cantalarinizi kullanir bu pazarlama stratejisidir sizinde bildiginiz gibi ama iste yapan eden yok:)

Ahmet Zarifoğlu – 2 hafta Önce

hastane çok güzel. herkes çok ilgili ve deneyimli. bu konularda sıkıntı yok. fakat şöyle bir şey yaşadık: cilt problemi için hastaneye başvurduk, muayene sonrası 10 gün sonra gelin dedindi. hani sanki “bir hafta sonra, 10 gün sonra, 15 gün sonra gelin” gibi düşündük. meğerse 10 gün sonrasında ücretsiz muayene/kontrol süresi bitiyormuş SGK tarafından. bununla ilgili bir bilgimiz yoktu bizim. 10 günü geçirmeyin de denmedi. bugun tekrar muayene ücreti ödeyeceğiz. lütfen bu süre durumunu diğer hastalara daha anlamlı bir şekilde deklare edin. teşekkürler iyi çalışmalar.

Burak Kara – 5 ay Önce

Hastanede kaldık, hesaba kullanılan ıslak mendilden eldivene kadar yazmışlar. SGK lı gittik. 3 gece de sadece idrar söktürücü vererek 7.000 TL üstü para ödedik. Önce 10.000 civarı istediler, kalmadığımız günün parasını hesaplamışlar bakmasak ödeyeceğiz. Köşede resmen sadece yangın merdiveni ve duvara bakan kör bir oda verdiler. Odaya hasta yatağı ve refaketçi dışında 1 kişi daha sadece ayakta girebiliyor. Wc sine girmek için oturan refakatçi ayağa kalkıyor oturduğu sandalyeyi kenara çekiyor öyle giriliyor. Şikayet ettik ilk başta oda yok dediler boşta var gördüm dedim sonra başka odaya aldılar. Fark istediler itiraz ettik farktan vazgeçtiler. Maalesef şuraya kadar tıbbi hizmetten bahsedemedik. Prof. Mehmet Akif bey var onun tıbbi açıdan iyi olduğunu düşünüyorum. 2 yıldız sadece onun için yoksa hastane yönetimi gerçekten gerçekten sadece para odaklı. Baktık gidiş bayağı problem olacak maddi açıdan. Çok iyi bilinen eski bir hastane ama ilk önce odadan sonra da yönetimin davranışından mecburen çıktık. Sonrasında Bağcılar devlet hastanesine acil 112 devlet ambulansı götürdü. 1 hafta kaldık. Özel hastanenin elbette bazı durumları yok ama aynı idrar söktürücü tedavisi ile doktor kalitesi de iyi idi ödeme yapmadan çıktık. Allah razı olsun. Açıkçası tedavi de olsa alışverişte verdiğiniz paraya denk bir hizmet, ilgi alaka bekliyorsunuz. Biz kendi adımıza bu ilgi, alakayı alamadık. En küçük ayrıntıya kadar tek tek yazmışlar dediğim gibi ıslak mendil, eldiven, iğne ucu. Oda da oksijen var kullan kullanma günlük oksijen kullanımı dahi yazılıyor. Ciddi ücretler. Neyse Prof Mehmet Akif bey teşekkürler gerisi boş. Faturayı bile sonra 2 – 3 kere aradık da alabildik. İnşallah sadece bize olmuştur herkese böyle ise yazıklar olsun valla.

Birol Elmas – 2 ay Önce

2-2.5 Hafta önce saat 7 sularında hastaneye gelmiştik. Kurşunlanma olayı olduğu için Acilin Veznesindeki kişi ve hemşire hanım sırada kimse olmadığına rağmen bize 1.5 saat sonra alacağını söyledi ve bizi başka bir hastaneye yönlendirdi bu durum bizi açıkçası rahatsız etti ilgililere arz ederim..

Fırat Tepe – 2 ay Önce

Hastane çok iyi , doktorlar çok iyi ama hemşireler , veznede oturanlar , danışmanlar , özellikle ve özellikle radyoloji bölümündeki arkadaşlar inanılmaz saygısız ! Bu arkadaşlara öncelikle bu işi yapmak zorunlulugunda olmaması gerektiğini bildirmek gerek. Mutsuzsan bir hastaya nasıl davranılmasıni gerektiğini bilmiyorsan bu işi yapmayacaksın. Böyle tavırlara gerek yok. Sen hastanenin sahibi değilsin. Burasıda senin babanın çiftliği değil. Acilen tüm hemşirelerini ve danışmanlarını özellikle radyoloji bölümündeki arkadaşlari toplayıp ÜSLUP dersi vermeleri gereken doktorlardan şifa bulabileceğiniz ama diğer personeller yüzünden sinirlenirinizin ziplayabilecegi hastane.

Beytullah Kurt – 4 ay Önce

Çocuğumu göz kontrolü için getirdim.Doktorlara söyleyecek hiç bir şeyim yok gayet ilgililer. Yalnız göz polikliniğinde bulunan sekreterler çok saygısız. Randevuya erken gelmek için Beykoz’dan 1 saat önceden geldim bir sıkıntı olmasın diye bizi beklettiler uzun süre çocuk sıkıldı bu sefer doğru dürüst durmadı muayene olmak istemedi. Onlara söylememe rağmen çocuğa öncelik verebilir misiniz diye durmuyor sizden önce gelenler var yapacak birşey yok dediler. Devlet hastanesi daha ilgili ve samimi bu konuda. Çocuk muayene olamadan paramızı aldılar sadece.

Ruhi Ergan – 4 hafta Önce

Çağrı merkezi ses ve hizmet olarak berbat. Bugün doktor ismi ile çocuk doktoruna randevu alıp gittik. Başka bir doktora yönlendirildik. Çağrı merkezi kafasına göre işlem yapmış.

Selçuk Muştu – 10 ay Önce

Çok iyiler… temizlik, iletişim, hassasiyet, ameliyat öncesi ve sonrası bakım, hemşireler, hasta bakıcılar, özetle, gerçekten günümüzde böyle bir hastahane bulmak çok zor. Herşey için çok teşekkürler.

Emre Önal – 9 ay Önce

Temizlik: 10/10 Karşılama ve ilgi: 10/10 Fiyatlar: 2/10 Çok şükür bu hastane sayesinde iyileşebildim. Her şey gayet güzeldi. Çok memnun ayrıldım. Doktorlar özel ve ilgili davranıyor. Puan ortalamanın 3 olmasının sebebi; hastane gerçekten çok pahalı.

Osman Karasoy – 5 ay Önce

Temizlik, organizasyon, nezaket, hasta bakımı, hasta yakınlarına davranış şekli, her seviye ve fonksiyondaki kadro kalitesi bakımından örnek (alınması gereken) bir hastane. Ağır bir ameliyat geçiren kızımın söz konusu süreci Surp Pırgiç Hastanesi’nde geçirmiş olmasından ne kadar memnun kaldığımızı anlatamam. Buram buram tarih kokan binası da dikkatli bakanlar için ayrı bir zenginlik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir