Zeytinburnu Sümer mahallesinde hizmet vermekte olan Zeytinburnu Sümer Sağlık Ocağı bulunduğu muhite hizmet vermekte olan bir aile sağlığı kliniğidir. Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Bir veya daha fazla aile hekiminin (uzman veya pratisyen doktor) ebe, hemşire, sağlık memuru ve tıbbi sekreter gibi sağlık personeli eşliğinde aile hekimliği hizmeti veren bir aile kliniğidir. Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma işle makalenin bitiminde bulunan Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra randevu işleminizi tamamladıktan sonra Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezine giderek sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Muayene işlemlerinde yetersiz kaldığı alanlarda Devlet hastanesine sevk gerçekleştirerek sağlık hizmetlerini yerine getirmektedir. Sunucumuz olan bilgi platformumuz BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Sümer, 29.Sk., 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02125581019

Randevu Hattı : ALO 182

Hizmet Saatleri : 08.00 – 17.00

Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Nerede, Yol Tarifi (Navigasyon)

Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Doktor Bilgisi Bulunmamaktadır.

Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Yorumları

Zeytinburnu Sümer Aile Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Beyza Oflaz – 5 ay Önce

Bu kadar korkunç bir aile hekimi olamaz.Hemsireler için birşey diyemem hepsi iyi insanlardı çocuğumu aşıya götürdüğümde falan hiç sorun yaşamadım.Lakin Fikret beyi biri emekli etsin oturduğu koltuğa yapışmış.Yerinddn kalkanı gören varsa gözlerim dolar.Gecen sene elimdeki bir problem için girmiştim masasından fenerle bakmıştı ilaç bile vermemişti.Bugun gittim yine koltuğundan kalkmadan bir tane ilaç verip dehledi beni.Yahu pandemiden bu kadar korkuyorsanız zahmet olacak bir maske takın.Ha korkmuyorsanjz zahmet okcak Fikret bey bi yerinizden kalkın bir muayne edin insanı..4 yılda tollany 5 kefet ziyaret etmedik sizi.yaziklar olsun.ve tüm çalışanlar maskesiz çok seviyesiz durumdalar malesef.

Arda Beto – 8 ay Önce

TÜRKİYENİN EN İĞRENÇ AİLE HEKİMLİĞİ.BERBAT İĞRENÇ BİYER..BURAYLA HERGUN UĞRAŞACAM HERYERE SIKAYET EDECEM..İĞRENÇ PİSLİK YER..NE SIRA VAR NE DÜZEN VAR..AŞI ODASINDA BEBEKLER KAN ALANLAR KAN VERENLER TARTILANLAR..PİSLİKLER

Gürkan Bingül – 2 yıl Önce

Saat 12:00 dan once mola verip saat 13:30 dan sonra calismaya basliyorlar. Burada gorev alan tum doktorlar hem devletin mesaisini caliyor hemde vatandasin saglik hakkini gasp ediyorlar. Saglik bakanligi uyuyor mu acaba.

Mustafa Aslan – 1 yıl Önce

Yetkililerin direk ilgilenmesi lazım burayla isimizden gücümüzden feragat edip geliyoruz randevu alıyoruz ve doktor bugün yok pazartesi gel deniyor

İbrahim Şorkılıç – 2 yıl Önce

Fikret bey aşırı ilgisiz birisi. Ve bir muayme edicek işe girmem için adam ben yapamıyorum dio herkesde o yapıyor dio

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir