Zeytinburnu Özel Santeplus hastanesi İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermekte olan özel bir hastanedir bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Zeytinburnu Santeplus Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri ile ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Zeytinburnunda hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Santeplus Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Çırpıcı, Prof. Dr. Turan Güneş Cd. No:117, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02126646555

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-posta : [email protected]

Zeytinburnu Santeplus Hastanesi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu Sante Plus Hastanesi Doktorları

Başhekim Uzm.Dr Behçet Kara.jpg

Uz. Dr. Behçet KARA Kimdir

Başhekim

Çocuk Hastalıkları Doktoru

Nöroloji (Sinir Hastalıkları) Prof.Dr Mu

Prof. Dr. Mustafa YILMAZ Kimdir

Nöroloji Doktoru

Beyin_ve_Sinir_Cerrahisi_(Nöroşirurji)

Prof. Dr. Ahmet ÇOLAK Kimdir

Beyin Cerrahisi Doktoru

Beyin_ve_Sinir_Cerrahisi_(Nöroşirurji)

Op Dr Tamer ERGİNAY Kimdir

Beyin Cerrahisi Doktoru

Ortopedi ve Travmatoloji Op.Dr Serkan Er

Op Dr Serkan ERMAN Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru

Ortopedi_ve_Travmatoloji_Op.Dr_M.ŞükrÃ

Op Dr Şükrü BERİN Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru

Kardiyoloji_Uzm.Dr_Arif_Akgül.jpeg

Uz Dr Arif Akgül Kimdir

Kardiyoloji Doktoru

Kulak_Burun_Boğaz_ve_Baş_Boyun_Cerrahi

Op Dr Hatice ASAN Kimdir

Kulak Burun Boğaz Doktoru

Göz Hastalıkları (Oftalmaloji) Op.Dr Yal

Op Dr Yalçın OKUR Kimdir

Göz Hastalıkları Doktoru

Kadın Hastalıkları ve Doğum (Jinekoloji)

Op Dr Bilgin SOLAK Kimdir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru

Kadın Hastalıkları ve Doğum (Jinekoloji)

Op Dr Şükriye ESEN Kimdir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru

Kadın Hastalıkları ve Doğum (Jinekoloji)

Op Dr Murat MENGÜLLÜOĞLU Kimdir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr Man

Uz Dr Mansur SOYSAL Kimdir

Çocuk Hastalıkları Doktoru

unnamed (4).jpg

Uz Dr Kemale SÜLEYMANOVA Kimdir

Çocuk Hastalıkları Doktoru

İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzm.Dr Ghassa

Uz Dr Ghassan NABO Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

unnamed (6).jpg

Uz Dr Cüneyt CANBULUT Kimdir

Biyokimya ve Klinik Mikrobiyoloji Doktoru

Genel_Cerrahi_Op.Dr_Rafet_Dinç.jpeg

Op Dr Rafet DİNÇ Kimdir

Genel Cerrahi Doktoru

unnamed (5).jpg

Uz Dr Mehmet Levent GÜLEÇ Kimdir

Acil Tıp Doktoru

Radyoloji Uzm.Dr Mehmet Akman.jpeg

Uz Dr Mehmet AKMAN Kimdir

Radyoloji Uzmanı

Anestezi_ve_Reanimasyon_Uzm.Dr_Zennure_Z

Uz Dr Zeynep MİRZAOĞLU Kimdir

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

unnamed (4).jpg

Uz Dr Ayşe ALPAYDIN Kimdir

Dermatoloji Doktoru

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr Man

Op Dr Yalçın KAYA Kimdir

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doktoru

Beslenme_ve_Diyetisyen_Dyt._Şeyma_Ocak.

Dyt Şeyma OCAK Kimdir

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Beslenme_ve_Diyetisyen_Dyt.__Betül_Erç

Dyt Betül ERÇEVİK Kimdir

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Zeytinburnu Santeplus Hastanesi Yorumları

Zeytinburnu Santeplus Hastanesi Şikayetleri

Gizem Koca – 2 hafta Önce

Anneannem bezmialem hastanesinde yapılan hatalar yüzünden durumu çok kötü bir halde hastanenize geldi.. ilk önce yorumlara bakarak annenanemi hastanede tutmak istemedim amaa nefes sorunu olduğu için sevki uygun değildi mecbur bi kac gün kalması gerekti anneannem haftalardır burd ve iyiki almamışım çalışanları A Dan Z ye mükemmel ilgili , anlyışlı güler yüzlü ve en önemlisi hastalara karşı hep güzel sözle hitap edip onları mutlu ediyolar🙏 İyi ki sevk olmuş iyi ki bu hastaneye gelmiş… Çalışanlardan ; Batuhan Tuğba Arif Berkan İrem herşey için çok teşekkür ederim allah sizden razı olsun 🙏

Seda Şişman – 4 hafta Önce

Aralık ayında devlet hastanesinde göz doktoruna randevu bulamayınca sante plus hastanesine gittim koridorda göz doktorunu sormak için Nurdan hanımla karşılaştım kendisi çok güler yüzlü ve ilgili birisiydi yukarı kadar benimle eşlik etti yardımcı oldu. Devlette randevu bulamadığıma sevindim yoksa böyle iyi doktor ve asistanla karşılaşamayacaktım Göz doktorumuz Yalçın bey çok ilgili ve işinde başarılı bir doktor kendilerine ayrıca teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hastane ilgileri için hastanemize teşekkür ederim.

Gülizar Sırma – 1 ay Önce

Buraya devlet hastanelerinden kötü durumdaki hastalar aktarılıyor. Buraya düşen hastalara hiç bakilmiyor. Annemi gece yatırdılar sabaha kadar ne su oranına bakılmıs ne tahlilleri yapılmış. Doktor Z*** Hanım çok ilgisiz ve umursamaz bir tavırdaydi. Hastamızı zar zor sevk ettirdik başka bir hastaneye ve şimdi durumu iyi. Burada kalsaydı durumu daha da kötüleşirdi. Hastanizin buraya sevk edilmesine izin vermeyin. Burada hastalar ölüme terkediliyor.

Santeplus Hastanesi Yanıtı – Sayın Gülizar Hnm, Hastanemiz hakkında yaptığınız ithamlar tamamen gerçek dışıdır. Hastanız S.A. ya bizde kaldığı 13 saat boyunca tüm tahlil, tetkik, konsültasyon ve bakımları uzman doktor ve hemşire ekibimiz tarafından titizlikle yapılmıştır. Kafanıza takılan her türlü soruyu ekibimizle cevaplandırmaktan mutluluk duyarız. 0506 639 7077 nolu telefon ile iletişime geçip mail adresinizi de verirseniz, tüm sonuçları size ulaştırırız. Sağlıklı günler dileriz…

Zehra Feyzoğlu – 1 ay Önce

Kadın doğum uzmanı Gökhan Sabah doktordan kesinlikle hiç memnun değilim. Gece doğum oldu sıfır ilgi hiç kontrol edilmedi öncesinde doğum için gidildi hiç röntgen vs ile bakilmadi durumuna. Çok ilgisiz nasıl davranması gerektiğini bilmiyor kimseye tavsiye etmem kendi paranızla rezil olursunuz. Keşke böyle olacağını bilsem bende gitmezdim. Asla ama asla bu hastanede dogurmayin. Hiçbir teknolojik aleti yok hiç gelişmiş değil. Hiç yardımcı olmuyorlar.

Santeplus Hastanesi Yanıtı – Merhabalar ; bilgisayar ve arşiv kayıtlarımızda böyle bir isme ve yatmış veya yatmakta olan Feyzoğlu soyadlı hastamıza ulaşamadık, hastanemizde adınıza kayıt ve tedaviye de rastlayamadık, Şikayet, görüş ve önerilerinizle ilgili olarak 0212 664 65 55 ve 0506 639 70 77 numaralı telefondan Hasta Hizmetleri Müdürü Filiz Çobanoğlu’na ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz..

Meliha Aydın – 1 ay Önce

Hastamız uzun süre covid yogun bakımda kaldı. Bu süreçte ilgi ve yardımlarından dolayı doktor ve yogun bakım çalışanları özellikle ÖZLEM ALTINDAĞ hemşireye çok teşekkür ediyoruz. Kendisine buradan sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum ❤️

Ertan Kaçoğlu – 2 ay Önce

Birkaç gün önce parmağıma pansuman yaptırmak için hastaneye gitmiştim. Şiddetli bir ağrım vardı ve bir an önce müdahale edilmesi için acil servise gittim. Açıkçası üstünkörü bir hizmet alacağımı düşündüm; ta ki Melisa Hemşire ile tanışana kadar. Kendisi fazlasıyla mesleki tecrübeye sahip, iletişimi son derece kuvvetli, oldukça pratik, hasta psikolojisinden anlayan, işini severek yapan, güler yüzlü, çok nahif birisi. İyi ki o gün Melisa Hemşire ile tanışmışım; şu an oldukça memnunum ve en ufak bir aksaklıkta yeniden Melisa Hanım’ın yanına gideceğim çünkü her koşulda yardımcı olacağını biliyorum. Kendisine buradan sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir