Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi Randevu Al adlı makalemize hoşgeldiniz bu makalemizde sizlere Online randevunuzu nasıl oluşturabileceğinizi anlatacaz. Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi İstanbul’un Zeytinburnu İlçesinde minik patili sevimli dostlarımız için hizmet vermektedir. Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi Veterinerleri bu makalemizde yer almaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz için bu veteriner kliniği ile ilgili detaylı tüm bilgilere bu yazımızda aydınlatabilmek için elimizden gelen tüm bilgileri paylaşmaya çalışacaz. Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi Telefon Numarası , Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi Yorumları , Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi Şikayetleri , Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi Adresi ve aradığınız bir çok sonuca makelemizin altında belirtmiş olduğumuz Telefon, Adres, Hizmet Saatleri, ve Hekimleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu Kliniğin vermiş olduğu sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeniz için öncelikle aşşağıda bulunan Randevu Al Butonuna tıklayarak Randevunuzu online bir şekilde oluşturarak gerekli tüm hizmetleri alabilirsiniz. veyahutta aşşağıda bulunan telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmeler ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Hastanesi‘nden almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz kısmından belirterek sizlerde bu kliniğin kendini geliştirip daha sağlıklı hizmet verebilmesi için katkıda bulunabilirsiniz.Bilgi Platformu olan Sunucumuz Bizde.Org’u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Kazlıçeşme, Seyit Nizam Cd. No:218, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02124131182

Hizmet Saatleri : 24 Saat Ücretsiz Hizmet Vermektedir.

E-Posta : bulunmamaktadır.

Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Bakım Evi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi Yorumları

Zeytinburnu Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi Şikayetleri

Şans Eser – 3 ay Önce

Kadir diye calısan bir hekim var, istisnasız kaç hayvan götürdüysem hepsi öldü. Bu kadar da olmaz artık. Ve belediyeye söglediğimde de tamam diyip gereğini yapmıyorlar. Can onlar can. İşine geldiği gibi konuşuyor veterinerlik yapan Kadir denen adam. Üç tanesini özele cıkarmak zorunda kaldım. Benimde durumum yok sokak hyvanlarına bakmaktan yoruldum artık. Bari barınaga iyi birini alında getirdigimiz hayvanları siz tedavi edin. Yeter artık. Güvenip de o veterinerim diyen birine hayvan götürmeyin birde çok iyi davranıyor insanlara göz boyuyor ama önemli olan benim için hayvanların iyileşmesi. 1 tanesi bile iyileşmedi ya!

Esma Zeran – 6 gün Önce

Hiç ilgili değiller. Sokakta bulduğum hayvanı tedavi ettirmek için götürdüğümde hiçbir şekilde ilgilenmediler. O kapıda duran danışman kendisi neredeyse niye buraya geldin diyebilcek. Cesarette biri. Tersleyerekten de konuşuyor.Hayvanlara Parazit tedavisi yapmaktan bile acizler. Hayvanlarda bir candır. Oradaki çalışanlar. Can kurtarmak için değil. Para kazanmak için oradalar… Ben bunu gördüm. Hayvan tedavi etmemek için binbir türlü bahaneleri var. Murat Aydın zamanında ne güzel Veteriner belediye ‘ nin içerisindeydi. Oradaki çalışanlar son derece ilgiliydi.Eskiden.

Gözde Tuncel – 1 ay Önce

Ece hanımdan çok memnunuz biz. Çok duyarlı bir doktor. Başka veterinere götürdüğümüz sokak canının teşhisi doğru dürüst konamazken. Barınağa getirdik. Ece doktor baktıda teşhisi koydu. İzlenecek yoluda söyledi anlattı. Sokak hayvanı deyip boşlamadı. Allah razı olsun ondan gönlü de kendi kadar güzel bir doktor.

Arzu Yılandiloğlu – 4 ay Önce

Zeytinburnu belediyesinin uhdesinde olan sivil araçlar ile tespit üzerine bir çok pati dostumuz belli belirsiz alanlardan peyderpey toplanmaktadır Toplanan bu pati canlarımız nereye götürülmektedir? Toplatilan pati canlarımızın akıbetleri belirsizdir. Sivil belediye aracı ile bu tür girişimlerin yapılması pati canlarımız ile alakalı farklı işlere girildiği şüphesi uyandırmaktadır. Ayrıca hayvanseverler olarak barınağa bir canımızı getirdiğimizde ilgi ve alaka sıfırdır. Burada yaptığımız gözlemlerde de adeta emanet edilen patilerimizin canları kıymetsizmişcesine hareket tarzı sergilenmektedir. Bu kadar şikayete ve de yapılan tespitlere rağmen herhangi bir aksiyon alınmıyorsa hayvanlar üzerinden küçük hesapların yapıldığı aşikardır. İvedi şekilde belediyeye yakışan yapılmalı, sorumlular bir an önce görevden alınmalıdır

Tekin Taş – 1 ay Önce

Çok güzel ve sempatik bir veteriner hekimi olan barınak. Tuttuğum gibi hayvanları getiriyorum. Çok güler yüzlü ve çok iyi bir veteriner.

Merve Şengün – 4 ay Önce

Bilal şimşek yönetimiyle işlevini yitirmiş, tamamen yasa dışı hayvan toplamaları yapan, vatandaşa hiç bilgi vermeyen, hayvanların kaydı dahi tutulmayan bir yer haline gelmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir