Zeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul Zeytinburnu Semtinde hizmet vermekte olan özel bir klinik işlevi görmektedir. Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra ağız ve diş sağlığı hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu oluşturabilmek için Makalenin Altındaki Zeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sistem sizi Anasayfa’ya atarsa Makalenin Altında Bulunan Telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere oradan erişebilirsiniz.Zeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları ile ilgili tüm bilgiler makalemizde yer almaktadır. Zeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YorumlarıZeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ŞikayetleriZeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene ücretleri ve fiyat bilgisi bu makalede değerlendirip bilgilerinize sunulmaktadır. BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Telsiz, 72. Sk. No: 71B, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : (0212) 665 34 38

Hizmet Saatleri : 12.00 – 23.00

Zeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu  Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Zeytinburnu Diş Hekimi Dt Yusuf Özdemir Kimdir

Zeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Zeytinburnu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

Gülşah Barutçu – 4 ay Önce

8 yaşında kızıma kanal tedavisi yapıldı çok memnun kaldım. ailecek gitmeye karar verdik. güler yüzlü doktor ve çalışanlarıyla herkese tavsiye ederim.

Sena Nur – 5 ay Önce

İstanbul’da bildiğim bir yer yoktu, yorumlara bakarak buraya geldim, iyi ki de gelmişim. Dış hekimim Tevfik beye teşekkür ederim. Güler yüzlü diş hekimleri görmek sevindirici:)

Ayşegül Kartal – 4 ay Önce

Profesyonel ,güler yüzlü isini cok iyi ve ciddiyetle yapan doktor beye ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum ayrıca çok temiz duzenli bi klinik gerçekten çok memnun kaldım 🙏🙏😊

Melek Yazıcı – 1 yıl Önce

Esenyurtta açmış oldugu klinikten itibaren değişmeyen ailecek gittiğimiz diş hekimimiz oldu kendisi. Gerek kendisi gerek çalışanları herkes güler yüzlü. Yapılan işin hakkını vererek yapıyorlar ve en önemlisi sadece ihtiyaca yönelik işlem yapıyorlar. Bizler çok memnunuz. Her seferinde göstermiş olduğunuz değişmeyen ilginizden dolayı sizlere çok teşekkür ederiz.

Özlem Kelleci – 6 ay Önce

Her yönüyle çok iyi bir klinik hijyeni olsun çalışanların güler yüzü olsun herkese tavsiye ederim gideceğim tek klinik .

Nagihan Bozkurt – 1 yıl Önce

Başka bir kurumda doktorun koyduğu madde yerinden çıktığı için kendilerini arayıp bakip bakamayacaklarini sorduğumda(işlem yaptırdığım yer beşte kapanıyordu) ilgilenip kabul ettiler.Güzel yüzlü bir karşılama oldu ve doktor bey hemen inceleyip açıklama yaparak yerine koydu ve bu acil durum için hiç bir ücret talep edilmedi. Kendilerine teşekkür ederim.

Merve Türkoğlu – 1 yıl Önce

Daha önce başarısız bir diş operasyonu geçirmemle diş hekimlerine karşı ve dişçi koltuğuna karşı aşırı bir korkum oluştu. Ortodonti tedavisi gördüğüm için herkese güvenemiyordum. Arkadaş tavsiyesi ve internetten yorumları da okuyarak gelmiş olduğum Zeytinburnu Diş Kliniği’nde yirmilik dişimi çektirmeye karar verdim. Doktor Yusuf Bey’den randevu aldım. İçeriye ilk giriş anından itibaren güler yüzlü çalışanlarla karşılaşmak ve pandemi sürecinde hijyen koşullarına uygun davranıldığını görmek beni çok memnun etti. Yusuf Bey’e korkum oldugunu dile getirmemle bana karşı göstermiş olduğu ilgi ve alaka bana güven verdi. Temiz ve titiz şekilde davranması benim dişçi korkumu yenmemi sağladı. Büyükçekmecede oturmama rağmen geri kalan diş işlemlerimi de Yusuf Bey e yaptırmaya karar verdim. Şiddetle herkese tavsiye ederim.

Esra Özkan – 1 yıl Önce

Benim kuzenimin tecrübe ederek yaşadığı bir olayı utanarak yazmak durumundayım trajikomik bir olay kendisinin bundan bir kaç ay öncesine kadar kanal tedavisi ile kurtulacak iltihaplı bir dişi var ve evine yakın diye her zaman gittiği dişçiden farklı bir dişçiye gidiyor klinik gayet temiz güven verici hekim Y****beyden randevu alıyor girişte randevuları ayarlayan bayanla sıcakkanlı insancıl şekilde sohbet ediyor kıza karşı gayet nazik sohbet ediyor çünkü kız zaten kendisiyle sohbet girişiminde bulunmuş ve haliyle kuzenimde sağlıkçı diye her hangi bir niyet içinde olmadan hasta kurum ilişkisi seviyesinde sorular sorup bilgi alıyor hekimin nereden mezun olduğunu kaç yıllık hekim olduğunu soruyor gayet doğal ilk defa orayı tercih etmiş ve hekim kalitesi diploma vs. hastanın bunu öğrenmek en temel hakkıdır derken kuzenim bayana nereden mezun olduğunu soruyor parmağında yüzük görüp hayırlısı olsun demesiyle bayan diş hekimi ile nişanlı olduğunu üzerine basarak belirtiyor kuzenim art niyet aramadığı için her hangi bir kötülüğe yormamış fakat randevusuna bir daha ki sefer gittiğinde karşılaştığı manzara biraz daha farklı bu bayan kuzenimi uzun uzun süzüyor hatta kuzenim bunun üzerine tedirgin oluyor bu arada hekim ile de seviyeli şekilde bende sağlıkçıyım ve ameliyat geçirdim yapacağınız işlem ve kullanacağınız ürün bana dokununurmu diye soruyor röntgen fotoğrafında detaylı yapacakları işlem hakkında danışıyor diş hekimleri nasıl özverili davranıyorsa herkes şuan bunu yapıyorum diye anlatarak yaptığı gibi o da bunu bekliyor kuzenim yukarı çıkıyor hekim ilaç sürerken kuzenim sürdüğünüz nedir diye sorduktan hemen sonra çok meraklısınız diye laf çarpıtıyor diyalog aynen bu şekilde ilerlemeye kalmadan kuzenim dönüp kalıyor hekim dönüp ben sizinle çalışamayacağım evleniyorum sizi diğer hekim arkadaşımıza yönlendireceğim diyor ve aşağıya inip nişanlısı olan bayanla beraber başka hekime randevu oluşturuyor ve ne komiktir ki bu bayan kuzenimin randevusu olduğu gün (her randevuda arayıp saati bildirmesine rağmen ) o son randevu için aramıyor (pandemiden dolayı değil ) tamamen kasıtlı gelmesin diye yani demem o ki henüz kıskançlığını aşamamış yönlendirilen hekimlerle değil (hasta seçme diye bir ayrıcalık varmış bunu yeni deneyimledik) (TDB mevzuatında böyle bir şey yok bilindiği üzere ) bil hassa kurumsal ve iş disipliniyle çalışan bir diş hekimini tercih edin yoksa böyle mahalle tarzı mevzularla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz en önemlisi herkese sıcak kanlı davranıp insanlık yapmayın kuzenim yemeğini bu kıza ikram etmiş bir insan ayıp yaşını başını almış insanlar ya biraz utanın seviyesizlik ben hemşire olduğum için bu olaylara yaklaşımım susmak değil aksine bilinsin ki ona göre tercih edilsin genç ve güzel bayanlar ahlaklı insanlar gitmeyin sonra pişman olursunuz

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Sena Külte bu yazdıklarınız hiçbir şekilde gerçeği yansıtmayıp art niyetli bir paylaşımdır. Bu tutumunuza anlam verebilmek için defalarca sizlere ulaşmaya çalıştık fakat hiçbirinde bizlere cevap vermediniz. Sizlerde sağlık çalışanısınız ve bu iftira dolu yazınız sahip olduğunuz mesleklerinize hiç yakışmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir