Yıldız Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Yıldız Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Yıldızevler, Rabindranath Tagore Cd. No:29, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 442 21 52

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Yıldız Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Yıldız Veteriner Kliniği Yorumları

Yıldız Veteriner Kliniği Şikayetleri

Banu Gözet-bir ay önce

Bizim Misketimize her zaman özenle bakıyorlar. Çok teşekkür ederiz

Özlem Kıroğlu Yaşar-10 ay önce

İlker hocam ve ekibi harikadır, her daim güler yüzlü, çözüm odaklıdırlar ve asla ticari kaygıyı ön planda tutmazlar (defalarca şahit oldum). 2 çocuğum yıllardır onlara emanet ve olmaya da devam edecek 💕

ebru timur-bir yıl önce

Yeni sahiplendigim bebek köpeğimi Çankaya da başka bir veterinere götürüyorken arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya devam etme kararı aldık. İlgi ve hizmetlerinden cok memnunum. 1 haftadir geçmeyen ishali, uyguladığı tedavi ile 1 günde geçirdi. Asi için her gittiğimde tırnak kesimi, tarama gibi birçok hizmeti ücretsiz sunuyor. Sizinle tanışmamız bizim için bir şans. Teşekkür ederiz.

asd asds-2 yıl önce

Senelerdir buraya giden köpek hiç aşılanmamış. Köpek insanlara saldırmaya başlanınca öğreniliyor bu. Bu kadar önemli bi konuda bu kadar sorumsuz davranan bi veterinere ayağımı atmam size de tavsiye etmem.

Filiz Deha-3 yıl önce

İş seyahatinden dönüyordum eve gecerken yolda bu klinigi gorunce durdum alti üstu 5 liralık bir konserve alacaktım ödül olarak. Orada duran kizcagiza yaş mama almak istediğimi söyledim ama anlamadı sanırım kuru mamalara yoneldi.Sonradan sahibi oldugunu ogrendim bir adam koltuktan kalkıp kizcagizi benim yanımda azarladi, yaş mamaların yerini gösterdi. Sonra da bana yaş mamayi ne kadar sıklıkla veriyorsunuz gibisinden soru sordu. Ayda yilda 1kez dememe rağmen hala bana yaş mamanin ağiz ve dış sağlığını olumsuz etkilediğini az verilmesi gerektiğini lafı uzatarak anlatıyordu ki telefonu çaldı ve gitti… Ödememi yaparken biraz önce azarladigi kızcağız yuzume bakamiyordu utancindan. Ben utandim onun yerine… Kim oldugunu sordum o adamin İlker hoca kliniğin sahibi dedi. Ekmeğinde bir insan, bir de klinik sahibi İLKER HOCA… İnsanlik hali gayet basit bir yanlış anlaşılma ortada çok çok büyük bir hata yok neyin egosu… “DİPLOMA İNSANİN CEHALETİNİ ALSA DA; HAMURUNDA VARSA EŞEKLİK, BAKİ KALIR.” İlker hoca!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir