Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yeni Batı Mah 2026. Caddesi, 2367.Sokak No:4, 06370 Batıkent / Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 587 20 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Resul Kartal-2 ay önce

Sağlık Kurulu raporu almak için gidenlere bazı bilgiler vereyim. Benim yazacaklarım işe giriş raporu için diğer raporlarda farklılıklar olabilir. Öncelikle sağlık kuruluna gidiyorsunuz, oradan doldurmanız için bir form veriliyor. Ayriyeten bir adet kimlik fotokopisi isteniyor. Bu ikisini teslim ettikten sonra 350 TL rapor ücretini vezneden ödüyorsunuz. Ardından heyet doktorlarına tek tek gidiyorsunuz. Heyet doktorlarının ayrı olması iyi. Benim işlemlerimin tamamlanması 2 gün sürdü. Sebebi ise cuma günü gitmiş olmam. Cuma ve Çarşamba öğleden sonra heyet doktorları yerlerinde olmuyor. Kurul toplantısı oluyor. Bu nedenle işlemlerinizi halledeceğiniz güne dikkat etmenizi öneririm. Duruma göre sizden tahlil, röntgen vs. istenebiliyor. Bunları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Ayriyeten dahiliye heyet doktorunun tavırlarını hiç hoş bulmadım. Kendisine merhaba diyorsun cevap yok. Ben şahsa siz diye hitap ediyorum. O bana sen diye hitap ediyor. Bir soru soruyorsun agresif agresif cevaplar. Kendilerine, biraz daha kibar olmalarını tavsiye ederim. Bu yazdıklarım haricinde başka bir sıkıntı yaşamadım.

Rabia Kopliman-2 hafta önce

İlk kurulduğu günden beri, yürüme mesafemizdeki bu hastaneyi kullanırız. İlk zamanlar özel hastanelerle kıyaslanabilecek hizmet verirken, Üniversite hastanesi olduğundan beri berbat bir politika ile hizmet vermemek üzere çalışıyor. Daha ne kadar kötü olabilir ki derken, pandemi sonrasi daha da beter oldu.. sıra almak mümkün değil personel aşırı mutsuz, hiçbir hastanede olmayan kurallar önlemler.. Artık evimin dibindeki bu hastaneyi bırakıp, daha uzak ama insanca muamele gorebildigimiz başka yerleri tercih ediyorum, mecburen..

Mucahit Akturk-4 ay önce

Bu söyleyeceklerim özellikle bebekleri için doğum düşünen veya rahatsızlığı varsa tedavi bulmak isteyen hastalar için. ANKARA şehir hastanesinin çocuğuma Daum sendromu olabilir deyip yüzümüze bile bakmadan elimize kağıt tutusturmasi üzerine bu hastaneye geldik . Muayeneleri ve Doğumu bu hastanede yaptık hatta şuan bu yorumu sarılık için Bebek yoğun bakımına alınan kızımın kapısında beklerken yazıyorum. Doğumda ben bu kadar ilgili doktor bu kadar ilgili hemşire görünce çok şaşırdım çok mutlu olduk eşimle. Ardından kızım prensesimin sarılığı yükseldi geri geldik. Bı okadar ilgili Ayşegül hoca Selen hoca, bebek yoğun bakımdaki ismini bilmediğim hemşire o kadar güzel ilgilendiler ki çok ama çok teşekkür ederim bı devlet hastanesinin özel hastanelerden kat kat iyi olabileceğini gösterdiler bana tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Selen Salman-2 ay önce

Kırığınız varsa kesinlikle gidilmemesi gereken yer. Cuma günü annemin mr sonuçları için gitmiştik. Doktoru ameliyatta olduğu için kırıktan dolayı en azından başka doktordan sıra alırsak hemen alçıya alırlar dedik ancak doktor anneme bakmak istemedi sırf onun hastası olmadığı için. Yani pazartesiye kadar beklemek zorundayız. Üstelik alçı ve müdahale odasındaki sekreter kadına sorunumuzla ilgili yardım istediğimizde anneme bağırmaya başladı sonrada bir şey olmuş gibi odaya kaçtı, daha sonra mavi önlüklü ve uzun kır saçlı saçı bağlı olan erkek çalışan ise ayağı kırık annemi zorla kapıdan itmeye ve saçma sapan sözler edip kovmaya çalıştı. Hastaya karşı ne saygıları var, ne ilgileri var. Çalışmaya keyfi saatte gelen, iş etiği olmayan yardımcı olmak istemeyen bir sürü çalışanı olan, hastane demeye bin şahit bir yer.

İnci Öztürk-2 ay önce

30 mayıs 2022’de sezaryen ile doğum yaptım. Evime yakın olduğu için tercih etmek zorunda kalmıştım ve tereddütlerim vardı. Doğumdan sonra iyi ki buradayım dedim. Başta doktorum Ayşegül Yılmazkol her bakımdan bana yardımcı oldu. Böyle doktor bulmak artık çok zor. 5 gün hastanede kaldım Kadın doğum servisindeki hemşireler özel hastanede olsam böyle ilgi göremezdim dedirtti. Hepsinden Allah razı olsun. Bebeğimin değerleri düştü yoğun bakıma aldılar Yenidoğan yoğunbakım hemşireleri Burcu hanım Çiğdem hanım ve Sümeyye hanım hem çok bilgili hem özverili hem de işini hakkıyla yapan hemşireler. Bebeğimi emanet ederken gözüm hiç arkada kalmadı. Teşekkür ettim etmekten daha fazla gelse elimden keşke.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir