Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği İzmir’in Kemalpaşa İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Sekiz Eylül, Mahallesi, Kirazlı Cd. 89/A, 35730 Kemalpaşa/İzmir

Telefon : 0232 272 02 12

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

Duygu Yıldırım-8 ay önce

20 yaş dişim iltihap yaptığı için gitmiştim ilaç kullandıktan sonra cerrahi çekim için gitiim. Herhangi bir acı sızı hissetmeden çekimi gerçekleştirdi eli çok hafifti pozitif yaklaşımı ve güler yüzü için Cerrahi asistanına ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Narin Erkek-7 ay önce

Doktorum Hakan bey ve asistanı Melek hanımdan çok memnun kaldım, ilk defa kanal tedavisi yaptırmama rağmen çok eğlenceli geçti.

Ali Erçelebi-8 ay önce

dis hekimi Hakan Darendereliye dis cekimimdeki hassasiyetine ve teknigine tesekkurlerimi sunarim sevgilerimle….semra ercelebi….

Aliye Erkek-7 ay önce

Gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Uygulanan tedaviden çok memnun kaldık.

mislina-7 ay önce

Doktor çok anlayisliydi isini severek yaptigi belli gercekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir