Yenimahalle Veteriner Kliniği Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Yenimahalle Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Yeniçağ, Ragıp Tüzün Cd. No:75-A, 06170 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 343 60 70

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Yenimahalle Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Yenimahalle Veteriner Kliniği Yorumları

Yenimahalle Veteriner Kliniği Şikayetleri

Zeynep Taşdelen-3 hafta önce

Gerçekten işini bu kadar bilmeyen bir klinik daha görmedim. Kliniğin başında sürekli yeni başlamış deneyimsiz ne yapacağını tam bilmeyenler var. Başlarında bir hoca yok deneme ile iş yapıyorlar. Ne zaman bir hayvanı götürsem ya ordan başka hastalık kapıyor yada iyileşmiyor. Bacağı kırılan kedimi götürdüm ordan gençlik hastalığı kaptı hayvan artık yürüyemiyor. İç dış parazite götürdüm gözü mikrop kaptı. Başka bir kediyi salyası akıyor diye götürdüm hayvanın ayağındaki yara açıldı kanadı ne için gittik ne ker çıktı başımıza.Mama almaya bile gitmem bundan sonra hayvanınızı seviyorsanız buraya götürmeyin. Sürekli veterinerleri çalışanları değişiyor sizi ve hayvanınızı bilen sürekli durumunu takip edebilecek kimde yok. İletişimde kötü.

Yonca Çengelci-4 ay önce

Yazılan yorumlar benim açımdan doğruluk teşkil etmiyor ne yazık ki. Bence kişilerin yaşadığı tatsız olayları yada şanssızlıkları komple bir ekine bağlamamak gerekiyor. Ben yıllardır kedilerimi de köpeğimi de buraya götürüyorum ve asla yazıldığı gibi bir yer değil. Çok ilgililer, Güler yüzlüler, basit bir durum bile olsa sabırla tane tane açıklıyorlar. Çoğu kişi arka odaya alıyorlar ne yaptıklarını göremiyoruz demiş, kocaman bir TV var ve ekranın sağ köşesine dokunduğunuzda arka oda da ne yaptıklarını görebiliyorsunuz:) işini severek yapan başarılı bir klinik olduğunu düşünüyorum.

Tarık Günalp-2 gün önce

Gittiğinizde oldukça ilgililer, Kedimin kısırlaştırması için gitmiştim. Gözünüz kapalı evcil dostunuzu teslim edebilirsiniz. 7/24 açık! İlk başta şaşırmıştım. Her sorunuza üşenmeden cevap veriyorlar. Kedim stressiz bir şekilde atlattı. Bazı olumsuz yorumlara baktım da cidden haksızlık yapılıyor. Hekim hocalarımıza tekrar teşekkür ederim.

Figen SARI-bir ay önce

İki kedimiz var sürekli gittiğimiz bir klinik.Geçen hafta 3 yaşındaki kedimiz Nemo’yu kısırlaştırma operasyonu için kliniğe bıraktık.İbrahim hocamız gerçekleştirdi operasyonu.Akşam 22.00 gibi kedimizi klinikten aldık.Çok başarılı bir operasyon olmuş sağlıklı bir şekilde oğlumuz Nemo’yu İbrahim hocamızın son kontrolleri ve tavsiyeleri ile aldık eve götürdük.Eve geldiği ilk saatlerde yürümeye ve süremiz dolduğunda yemek yemeye başladı.iki gün boyunca klinik te antibiyotik yapıldı bütün ekip çok çok ilgili hepsine çok teşekkür ediyorum.Özellikle Değerli İbrahim hocama teşekkürler ediyorum ellerinize,emeğinize sağlık hocam iyiki varsınız diğer kedimide gönül rahatlığıyla sizlere teslim edebilirim.Herkese de tavsiye ediyorum 😻😻🙏

Sümeyye Masat-4 ay önce

Kesinlikle önermiyorum ilgi alaka sıfır herşey para olmuş onların gözünde . Millet zaten uygun diye gidiyor eminim 50 tl fazla verin adam akıllı yere götürün . Bir ton hekim var her gittiginizde başkası ilgileniyor birinin uyguladığı tedaviden digerinin haberin yok . Başka veterine götürcem dediğimde kedinin kolundaki damar yolunu çıkarıyorlar bunu biz taktık gittiğiniz yer kendi taksın diye o hayvanların ne canı var sanki sürekli can çekiştiriyorsunuz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir