Yedikule Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İstanbul Zeytinburnu Semtinde hizmet vermekte olan özel bir klinik işlevi görmektedir. Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra ağız ve diş sağlığı hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu oluşturabilmek için Makalenin Altındaki Yedikule Ağız Ve Diş Sağlığı Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sistem sizi Anasayfa’ya atarsa Makalenin Altında Bulunan Telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere oradan erişebilirsiniz. BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Sümer, Merv Cd. No:109, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02126658248

Hizmet Saatleri : 08.00 – 20.00

Yedikule Ağız Ve Diş Sağlığı Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Diş Doktoru Volkan Özbay Kimdir

Dt. Volkan Özbay, 1981 yılında Sinop’da doğmuştur. 2004 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur ve sonrasında 1 yıl Samsun’ da özel olarak mesleğini icra etmiştir. 2005 yılında askerlik görevini yerine getirmek amacıyla 1 yıl Tunceli/ Ovacık’ta mesleğini yapmış, çevre okullarda bir çok tarama ve seminerler sunmuştur. 2007 ‘ de İstanbul’da Özel Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ ni kurmuştur. 2007’den itibaren implant cerrahisini başarılı bir şekilde uygulamaktadır.

Diş Doktoru Tunca Sami Anter Kimdir

Dt. Tunca Sami Anter 1984 yılında Soma’ da doğmuştur. 2009 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2003 yılından bugüne dek Özel Yedikule Ağız ve Diş Polikliniği’nde hekimlik yapmaktadır.

Diş Doktoru Evrim Özge Yiğit Kimdir

Dt. Evrim Özge Yiğit 1995 yılında doğmuştur. 2019 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çeşitli kongre,eğitim ve sempozyumlarda bulunmuş olup halen katılım göstermeye devam etmektedir.Mezun olduğundan bugüne dek Özel Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hekimlik yapmaktadır.

Özel Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

HAKKINDA

Özel Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Özel Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

İbrahim Metehan – 8 ay Önce

7 Temmuz Çarşamba akşamı gittim, gecikmeme rağmen beni beklediler ve dişlerim temizlendikten sonra dolgu yapmadan önce kısa bir mola verip çay bile ikram ettiler. Hiç bu kadar rahat hissedip bu kadar özenli ve ayrıntılı bir şekilde ilgilenen dişçi ye gitmemiştim. Volkan beye ayrıca teşekkürler Tavsiye olunur. Saygılar

Büşra Kaya – 8 ay Önce

Volkan bey başta olmak üzere yıllardır gidip gelmekte olduğum klinik ekibinden, yaptırdığım birçok işlemden çok memnun kalmaktayım. Dişlerinizi hem kaliteli hem de makul fiyatlara tedavi ettirebileceğiniz bir işletme. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Pınar Gürses – 6 ay Önce

11.09.2021 itibari ile Yedikule Ağız ve diş sağlığı kliniğine gittim.Kanal tedavisi olması gereken bir dışım vardi doktorum hemen röntgen ile tüm dişlerimi kontrol etti uzun uzun yapılabilecektir anlattı ve anlatirken okadar samimi ve içten ki en iyi neler yapabiliriz diye uzunca konuştu ve işini çok sevdiği belliydi kendi ailesinden biriymişim gibi benim ağız sağlığıyla ilgili endişelerim onun için çok.önemli oldu o an bunu hissettirdi ben ağzımda sayısız tedavi olan kanallı dolgulu dişlerim.nedeni ile çok doktor gördüm.ama bu doktor aralarında en iyisiydi para odaklı değiller hastanın kendi dişini nasil koruyabilir iz en doğal.çözumleri nasil sunarız bunu dusunuyor doktor bey tedavim temam edecek zirkonyum.kaplama ve ayrı bir dışım.icinde yine kaplama ve kirik diş restorasyonu dusunuyorum orda kendilerine çok teşekkür ederim verdiğiniz paranın hakkini veren bir yer.(doktor beyin adi Tunca Sami Anten)

Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yanıtı : Yedikule diş sağlığı olarak değerli yorumunuz için cok çok teşekkür ederiz, saygılar efendim.

Özkan Göksel – 8 ay Önce

Her zaman korkarak gittiğim dişçilerden farklı olarak tavsiye üzerine gittiğim Dt. Volkan beyin ilgisi alakası ve elinin hafifliği beni rahtlattı. Yaptırdığım dolgudan sonra implant ve kanal tedavisi için de Volkan beyi tercih ettim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Teşekkürler

Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yanıtı : Teşekkür ederiz özkan bey gene bekleriz

Büşra Gül Karaboğa – 7 ay Önce

randevu oluşturan sekreterin, kardeşim için her zamanki doktoru yerine 20lik dişte uzman olmayan başka bir doktora randevu vermesi sebebiyle işlem çene iltihaplanmasıyla sonuçlandı. birde işlem “çok uğraştırdığı” için ekstra para talep ettiler. Hem de işlem sırasında kardeşimin kendi doktoru gelip mudahale etmek zorunda kaldı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Özgür Bülent Tüzün – 8 ay Önce

Dr bey hastalarıyla gayet ilgili ve alakadar birisi.Uzun süredir dişlerimden sorun yaşamıştım ama burdan tedavi ve takip konusunda çok fayda gördüm çok memnun kaldım.Artık takiplerim hep burdan olacak.Teşekkür ederim kendisine..

Burak Şahin – 6 ay Önce

çok nezih ve kaliteli ilk defa gittim çok ilgililer teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum Evrim Hanım size ayrıca teşekkürler.

Yedikule Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yanıtı : Biz teşekkür ederiz Burak bey , iyi yorumlarınız icin ayrıca teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir