Vtm Ankara Veteriner Tıp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Vtm Ankara Veteriner Tıp Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Büyükesat, Koza Sk. No:97, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 437 06 06

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Vtm Ankara Veteriner Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Vtm Ankara Veteriner Tıp Merkezi Yorumları

Vtm Ankara Veteriner Tıp Merkezi Şikayetleri

Yaren Yıldırım-bir ay önce

Bir senedir kedilerimiz Merkür ve Venüs’ün rutin kontrolleri, aşıları için VTM hayvan hastanesine başvuruyoruz. Yurdaer Yaman hocamız, Safure Karataş hocamız ve Burhan Cirit hocamızdan fazlasıyla memnunuz. Yurdaer hoca Merkür ve Venüs’ün düzenli muayeneleri, aşıları ve bizim için en önemlisi kısırlaştırma operasyonları ile ilgilendi, fazlasıyla memnun kaldık. Kısırlaştırma operasyonu için en güvenilir adresiniz burası, şiddetle tavsiye ediyorum. Venüs’ün göz enfeksiyonu bizim için her ne kadar korkutucu olsa da Yurdaer hocamız sakinliğiyle bize güven verdi. Kedilerimize de güven vermiş olacak ki birçok defa karşılaştığı insanlara yaklaşmayan kedilerimiz Yurdaer hocayı her gördüklerinde gayet sakin ve sevecenler 🙂 Kedilerimizle alakalı ilk ciddi problemimiz maalesef ki kedilerimizin kusma-dışkılayamama-iştahsızlık şikayetleriydi. Safure hoca ve Burhan hocanın yaptıkları detaylı tetkikler ve özverili çalışmaları neticesinde kızlarımızın durumu gayet iyi, patili dostlarınız için “ihmale gelmez” dediğiniz her soru işaretini gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz disiplinli bir ekip VTM ekibi. Kızlarımızın hastanedeki yatış sürecinde saat kaç olursa bizi güzel karşılayan, telefonda eksiksiz bilgi verip ilgi ve samimiyetinden şüphe etmediğimiz Nurefşan hoca ve Umut hocaya, tedavi süreçlerini profesyonel şekilde yöneten Burhan hoca ve Safure hocaya, tetkiklere en hızlı ve en güvenilir yoldan ulaşabilmemizi sağlayan teknikerlere ve yardımcı personellere çok teşekkür ederiz. Saygılarımla

Zeynep S. Özceber-bir ay önce

10 yasindaki Golden cinsi oglumuzu getirdik. Veterinerimiz VTM ekibine cok guveniyor ve ameliyati icin baska bir yeri dusunmedik bile. Kangrenlesen organi alindi. 3 hafta sonra da tamamen alakasiz olarak ic kanama gecirdi. Cok sansliydik ki hem Erdi Hocam hem Erman Hocam hemen ilgilendiler. Ikinci ameliyatini da oldu. Simdi o kadar saglikli ki. Hemen ameliyata almaktansa once mudahele edip kontrol altina alip alamayacaklarini degerlendirdiler. Ameliyat son careydi. Dogru anda dogru kararlar alarak oglumuzun hayatini kurtardilar. Kan ihtiyaci olunca hic dusunmeden kendi kopeklerinden kan nakli yaptilar. Surekli kontrol altinda tuttular. Ne zaman arasak bilgi verdiler. Kendilerine saygimiz ve minnetimiz sonsuz. Iyi ki varlar. Kesinlikle cocugunuzu emanet edebilirsiniz.

Ezgi Gökdeniz-4 ay önce

Genetik burun sorunu olan kedimizi Erman hocaya emanet ederek ameliyat ettirdik ve gerçekten inanılmaaz memnun kaldık. Bizim için süreç başından sonuna inanılmaz güven verici ve sağlıklı geçti. Erman hoca gördüğüm en en iyi veriteriner hekim, her an iyi ki dedik. Ancak sarışın sekreter hanımefendi bu zorlu sürecin her anında sabır dedirtti 🙂 olay çıkarmamak için çoğu zaman derin nefes almak zorunda kaldık. Erman hoca olmasa çekilecek dert değil, aşırı kaprisli bir hatun.

Oytun Besikcioglu-3 ay önce

Tekir oğlumuz Bekir’in üst solunum yolu enfeksiyonu ve gözündeki konjonktivite tedavi eden Yurdaer Yaman Hocam’ıza müteşekkiriz. İlk muayene ile başladığı tedavi ve sonrasında ilerleyen konjonktivite yaptığı müthiş müdahale ile oğlumuz kısa sürede toparladı ve kardeşiyle tekrar terör estirmeye başladılar. İki numaramız Kaşmir’in tedavisini yapan Erman Hocam’ıza da çok çok teşekkür ederiz. Ufaklığın astımı olduğunu sayesinde öğrendik. Astımdan kaynaklı bir sıkıntısı olursa telaşlanmadan ne yapmamız gerektiğini de Erman Hoca sayesinde biliyoruz. Çok güzel bir ekip, sıcacık ilgili ve de bilgili insanlar. Bu teşekkürü kendilerine borç bilirim. Umarım çook seyrek görüşürüz kendileri ile ancak acil durumlar için varlıklarını bilmek çok rahatlatıcı….

Fatoş Şen-2 ay önce

Erman beyin hastaya ve hasta yakınına sabrı , güleryüzü , önceliğini hastanın sağlığına koyması gerçekten beni çok duygulandırmıştı . Çok sayıda veteriner hekim gezdim ama titizlikleri , muayane sırasında detaylı incelemeleri ile çok memnun kaldık. İlk defa aşil bir veterinerin kapısından kaçmıyor ♥️🌱 Birkez daha Erman beye ve diğee ekibine çok çok teşekkür ederim ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir