Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Randevu Al adlı makalemize hoşgeldiniz bu makalemizde sizlere Online randevunuzu nasıl oluşturabileceğinizi anlatacaz. Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği İstanbul’un Zeytinburnu İlçesinde minik patili sevimli dostlarımız için hizmet vermektedir. Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Veterinerleri bu makalemizde yer almaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz için bu veteriner kliniği ile ilgili detaylı tüm bilgilere bu yazımızda aydınlatabilmek için elimizden gelen tüm bilgileri paylaşmaya çalışacaz. Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Telefon Numarası , Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Yorumları , Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Şikayetleri , Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Adresi ve aradığınız bir çok sonuca makelemizin altında belirtmiş olduğumuz Telefon, Adres, Hizmet Saatleri, ve Hekimleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu Kliniğin vermiş olduğu sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeniz için öncelikle aşşağıda bulunan Randevu Al Butonuna tıklayarak Randevunuzu online bir şekilde oluşturarak gerekli tüm hizmetleri alabilirsiniz. veyahutta aşşağıda bulunan telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmeler ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniğinden almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz kısmından belirterek sizlerde bu kliniğin kendini geliştirip daha sağlıklı hizmet verebilmesi için katkıda bulunabilirsiniz.Bilgi Platformu olan Sunucumuz Bizde.Org’u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Gökalp, 37. Sk. No: 35 D:37A, 34020, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02126648454

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

E-Posta : Bulunmamaktadır.

Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Veteriner Hekimleri

Vet. Hekimi Seda SERDAR ÇELİK Kimdir

Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Veteriner Kliniği Yorumları

Zeytinburnu Viki Veteriner Kliniği Veteriner Kliniği Şikayetleri

Esra Pat – 1 ay Önce

Seda hanım işini özenle yapan nadir insanlardan birtanesi… ilgili alakalı gelen hastalara sanki kendi çocuğuymuş gibi ilgili… başka veterinerin kedime yanlış teşhis ve tedavi sonucunda ayakta tutan birtanecik Veterinerimiz…iyiki varsın ❤️

Ceren Gülya Gören – 4 ay Önce

İki canımızı Atlas ve Zeytini gözümüz kapalı emanet ettiğimiz sevgili veterinerimiz. İlginiz,açıklayıcılığınız ve verdiğiniz güven için çok teşekkür ederiz.

Gamze Selçuk – 5 ay Önce

En değerli varlıklarımızı emanet ettiğimiz tek kişi Seda, başka bir veteriner hatası ile neredeyse ölmek üzere olan kızımızı kurtardı ona minnettarız,iyi ki var viki vet🙏🙏

Günaydın Kalmuk – 8 ay Önce

Kedim lokum un iki senedir takibini yapa Seda hanıma gerçekten çok teşekkür ederim. Başka bir hekime asla güvenmem. Tavsiye ettiğim tüm arkadaşlarım da memnun ayrıldı. Iyi ki varsınız viki veteriner

Gamze Anar – 8 ay Önce

bu güne kadar tüm hastalık durumlarımızda Seda hanım tecrübesi ve bilgisi ile yanımızdaydı. kendisine ve ekibine çok güveniyoruz. yavrularınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz .

Berdiya Onur Çelik – 8 ay Önce

1dk önce aradığım ürünün kendilerinde olmadığını söyledikten sonra nereden bulabilirim dedim ve yüzüme kapattı. Hani kedinizi, köpeğinizi emanet etmek istersiniz diye söylüyorum.

işletme sahibinin yanıtı : Hat kesildiği için telefon kapanmış ve numarası gözükmediği için tarafınıza geri dönüş sağlanamamıştır. Keşke işletme kötülemek yerine tekrar arasaydınız. Yüzünüze telefon kapatılması söz konusu değildir. Sağlıklı günler dileriz..

Emre Gönç – 9 ay Önce

Gözünüz kapalı gidebilirsiniz.. Seda hanım ve ekibi hem gelen küçük dostlara hemde misafirlerine ilgili anlayışlı ve empati kurabilen bir çalışma ekibi var..

Babur Tekcan – 6 ay Önce

Kedimiz Rockyi 15 gün balayında olmamızdan ötürü evde bırakmak zorunda kaldık döndüğümüzde ise zayıflamış ve hasta olarak bulduğumuzda neye uğradığımıza şaşırdık ancak komşumuzun bize tavsiyesi üzerine Seda hanımın kliniğine gittiğimiz için o kadar memnunuz ki Rocky eski haline geri döndü biz de çok mutlu olduk teşekkür ediyorum viki veteriner 🙏🙏🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir