VetVital Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için VetVital Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Birlik, 414. Sk. 18/B, 06100 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 495 04 44

Hizmet Saatleri : 24 saat hizmet vermektedir.

VetVital Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)VetVital Veteriner Kliniği Yorumları

VetVital Veteriner Kliniği Şikayetleri

serkan koçak-7 ay önce

Bahçede baktığım kedinin bir iki gündür birşey yememesine ve sürekli yatmasına istinaden akşam vakti açık diye, bir önceki kötü yorumu okumama rağmen götürdüğüm veteriner kliniği. Sokak kedisinin hasta olduğunu söylediğimde, sokak kedisi olduğu için muayene edelim muayene ücreti almam diyen hekim ilk başta güzel gelmişti fakat, muayene sırasında dişinde problem olduğunu kanını almamız gerekiyor kan değerlerinin sonucuna göre tedavi uygulayalım dediğinde fiyat sordum, kan almak için 150 lira söyledi. Kabul ettim kanını aldık. Kan aldıktan sonra daha sonuç çıkmadan burda kalması gerekiyor dedi, gecelik 55 lira. Sonuca göre hareket etmeyecek miydik diye sorduğumda tamam sonuç 5 dakikada çıkar dedi ve sonucu getirdi kan değerlerinde birşey olmadığını iletti. Daha sonra 4 gün burda kalması gerekiyor serum, antibiyotik ve gece kalma ücretleri için 1200 lira fiyat çıktı. Başka veterinerlere sorayım yapacağınız işlemleri yazar mısınız dediğimde 870 liraya düştü fiyat bilgisayarda bir hata olmuş. Sonrasında bugün yapılan işlemler için 300 lira fiyat istendi,kan alınmış ve kan alırken damar yolu açmış. 150 lira diye söylediniz neden şimdi 300 dediğimde. Tamam siz 150 verin burayı ticarethane olarak görüyorsunuz diye tepki aldım. Karşıma çıkacak ücreti sormak en doğal hakkım. Sonrasında yapılacak işlemlerin kağıdını almak istediğimde vermiyorum size diye bir söz ile karşılaştım. Ticarethane olduğu çok açık bir işletme. Ben memnun kalmadım. Denemek sizin kararınız elbette ama ben önceki kötü yorumu okuyarak yakın diye tercih ettim pişman oldum.

Ferhan Özge Demir-6 ay önce

İnsanların can dostlarına olan hassasiyetini kötü niyetle kullananan, sömüren bir ‘ticarethane’. Hiçbir şeyi olmadığını öğrendiğimiz yavrumuza, bir sene önce kalp büyümesi başlangıcı teşhisi koyup, düzenli ultrason röntgen ve EKG (toplamda bin küsür liraları buluyor) öneren; bir yıldır çocuğumuzun kalple ilgili sıkıntısı var diye içimizi kemirten, ömrümüzden resmen 1 yılı çalan yer. Yavrunuzun canını emanet ederken başka yerlerden fikir almayı ihmal etmeyin, yaşadığımız sıkıntıları başkası yaşasın istemem. Yazık…

Gülnur AÇIKGÖZ-9 ay önce

Kendisi benim veterinerim değil evimize yakın ve 24 saat ulaşma imkanımız var diye sokakta zor durumda bulduğum kedileri götürmüştüm. İlk olarak ağır öksürük şikayeti olan bir kedi buldum götürdüm ve salgın var diyip vitamin önererek gönderdiler tahlil yapılmadı sonrasında ben kendi veterinerim götürdüm ve 1 hafta misafir ederek antibiyotik tedavisi uyguladı ve tüm tahlillerini yapti iyilestirdik ve o süreçte ev bile bulduk. Diğer vaka bacağında yırtık olan bir kediyi götürmek zorunda kaldım ve yirtiga tam olarak bakmadan “en az 15 gün kalır belki ameliyat gerekir şimdi bakamadım ama ücreti pahalı olur” gibi bir cümle kurdu beyefendi. Normalde orada olan doktor değil gece bekleyen başka biriydi bunu söyleyen, anlayamadığım bakamadım diyip gün ve ücret söylemesi? Hayvanı yaralı haliyle kutuya geri koyup siz bir düşünün dedi ve uyumaya devam etmek için bizi gönderdi sabah 5ti çünkü işe o saatte gittiğim için kediyi de o saatte bulmuştum klinikte duran kişi uykudan uyandığı için kızmış olabilir. İs ahlaki olan hayvansever bir veteriner yaralı bir hayvanı nasıl geri aynı şekilde gönderir? Tam bakmadığı halde nasıl 15 gün kalır der ve çok pahalı olur diyebilir? Veteriner olmaya gerek yok bunun için herkes önce o hayvanın acısını azaltmak iyileştirmek ister nitekim kendi veterinerim ne fiyat ne gün konuştu direkt tedaviye aldı inceledi tahlilleri yapıldı dikiş atılıp bir hafta antibiyotik tedavisinden sonra hiç ücret almadan bize teslim etti. Yaşananlardan sonra tavsiye edemiyorum.

Cihan Şenocak-8 ay önce

Fiyat yorumu yapmayacağım çünkü normal 🙃 Nasıl oluyor derseniz özenli hekimler, temiz ortam, güleryüz en önemlisi de endişesiz hizmet aldığımız bir veteriner. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. 7/24 çalışıyor.

Elmas Elif BEŞİKCİ-4 ay önce

Tanıdığım en iyi veteriner hekimlerden biri … Kibar, saygılı,beyefendi… Az kaldı böyle insanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir