Vetipedia Angora Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Vetipedia Angora Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Mutlukent, Hitit Bulvarı, Işıklar Sk. 12/A, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 225 44 00

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-20.00 / Cumartesi: 09.00-20.00 / Pazar: 09.00-19.00

Vetipedia Angora Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Vetipedia Angora Veteriner Kliniği Yorumları

Vetipedia Angora Veteriner Kliniği Şikayetleri

can aydın-bir ay önce

Öncelikle yıllardır gezip gördüğüm onlarca klinik içerisinden açık ara en temiz klinik. temizlik, yapılan işin kalitesinin en büyük göstergesidir. Getirdiğim çocuklarımın tedavi süreçlerinde de ilgi ve takip titizliğini her aşamasında hissettim. Yapılan operasyonlar sonrası iyileşen çocuklarımız için başta doktorumuz Gonca Hanım olmak üzere tüm klinik çalışanlarına çok teşekkür ederim

Alican MERAL-3 ay önce

3-4 kere acil uğramak durumunda kaldım. Her gittiğimde yeni bir hekimle tanıştım, muhtemelen ya stajyer çalıştırıyorlar ya da çalışanlar sürekli değişiyor. Her gittiğimde durumu tekrardan anlatmam gerekiyor. Profesyonellikten çok uzaklar. Google yorumlarına maalesef yeni baktım, öncesinde biraz araştırsaydım bu kliniğe hiç uğramazdım.

BAHİSE AYDIN-bir ay önce

Ailemizin bir parçası olan veteriner kliniği çalışanlarının ilgisi sayesinde yıllardır minnoslarimiz sağlıklı ve mutlu. Gonca hanım her türlü hastaligimizda yanımızda. Teshis koyma, tedavi ve takip sürecinde her zaman bilgilendirildik, çocuklarımızı güvenle emanet ettik. İyi ki varsiniz.

Saadet Akcan-2 ay önce

Her defasında son derece profesyonelce hizmet aldığımız, her sorunumuza çare olan ve minnoşlarımın mutluluk içerisinde gittiği şahane bir klinik. Sevgili Veterinerimiz Gonca Hanım ve tüm ekibine herşey için çok teşekkür ediyorum.

kübra durusoy-bir ay önce

Gördüğüm en temiz veteriner kliniği her bir çocuğa verilen ilgi alaka en üst seviyede. Çok teşekkür ediyorum Gonca hanıma ve klinikte çalışan tüm herkese..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir