Vetes Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Vetes Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Kırkkonaklar, 310. Sk. No:2, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 495 74 27

Hizmet Saatleri : 09.30-19.30

Vetes Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Vetes Veteriner Kliniği Yorumları

Vetes Veteriner Kliniği Şikayetleri

Loya Azra-3 ay önce

13 yaşındaki kedimde aşırı iştahsızlık ve ani zayıflama vardı. Vetes kliniğine hemen götürdüm , testler yapıldı kan alındı ve sonuç olarak karaciğer yağlanması ve sarılık çıktı.Tedavi süreci 2 hafta sürdü kedime çok iyi baktılar Maması, serumu hepsi saati saatine verildi ve iki haftanın sonunda kızım turp gibiydi aldım eve getirdim şu an çok çok sağlıklı hayatına devam ediyor.İlgileri ve alakaları için oradaki tüm veterinerlere teşekkür ederim.

Selen Subasi-bir hafta önce

İlk defa 2 gün önce yüzyüze tanıştık fakat öncesinde internetten yakın veterinerler kısmından bulmuştum numarayı. Sokak canlarıyla ilgili bir çok kez soru sordum hepsine uzun uzun ve bıkmadan cevaplar verdi Esra Hanım. Yüzyüze görüşme vesilesi olan yine sokak canlarımızdan kalça kırığı olan karamelimize çok çok iyi baktı. Hala bakıyor. Endişelerimizi anladı madde madde neler yapacağımızı anlattı. Uzun zamandır işini bu kadar iyi yapan aynı zamanda gözleri bu kadar güzel bakan ışıl ışıl bir insan görmediğimiz için ailecek hepimizi etkisi altına aldı gerçekten😍 Esra hocama buradan da ayrıca tekrar tekrar teşekkürü borç biliyorum

Mahmut Ekici-4 ay önce

Geçen hafta eşimin çok isteği üzerine bir yavru kedi sahiplendik. Daha önceki kedisi fip denilen bir hastalıktan ölmüştü maalesef. O yüzden bunun bakımları için çok titiz davranıyorduk. Esra hoca ile telefon üzerinden konuştuk fakat tanımadan sanırım biraz ön yargılı davrandık. Kendisinden bu konuda da özür dilerim çünkü akabinde almış olduğumuz hizmetten çok mutluyuz yavrumuz için. Vetes Veteriner Kliniğine gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz kefilim

SEÇİL KAYGISIZ-5 ay önce

Esra Hanım işini severek yapıyor, Güler yüzlü , cana yakın, tecrübeli ve hiç sıkılmadan tüm sorularımı yanıtladı, ortam yeterince hijyenik Çocuğumuzu çok sevdi abartısız çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilirsiniz. Artık çocuğumuzun sağlığı ve gelişimi için tek adresimiz.

God Man-2 hafta önce

Dusty mizi götürdük, mükemmel bir veteriner hekim Esra hanım, samimi dost canlısı, insanlara çok cana yakın davranan birisi, işine sadık her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Ankara’da olduğumuz sürece artık veterinerimiz belli, çocuklarınıza da ev havasında bir veteriner kliniği, mutlaka hiç bir işlem yaptırmasanızda uğrayıp bilgi alışverişi yapın tanışın, bir kahvesini çayını için derim, çok iyi niyetli birisi, çok teşekkür ederiz Esra hanım.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir