Veteriner Tedavi Merkezi  Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Veteriner Tedavi Merkezi Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Saray, Nazmi görücü Apt, Pelitlik Cd. No:28/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02425221932

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Veteriner Tedavi Merkezi Yol Tarifi:

Veteriner Tedavi Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

bengisu a. – bir yıl önce

“Çıkmadık candan umut kesilmez” mantığı ile çalışan iki veteriner hekime sahip, Pınar Hanım senelerdir kedilerimin veteriner hekimi ve Osman Bey cerrahi alanında uzman bir veteriner hekim. Hayvan sahibine hastalığıyla ilgili aklınıza gelebilecek tüm bilgiyi detaylı olarak anlatıyorlar. Ortopedik cerrahi ameliyatları çok başarılı gerçekleştiriyorlar, ameliyattan önce ayağa kalkamayan hayvanlar tedavi sürecinin ardından yürümeye yeniden başlayabiliyor. Pınar Hanım da Osman Bey de günlük hayatlarında nasıl ilgili ve düşüncelilerse hayvan sahibine de öyle ilgili ve düşünceliler. Acil durumlarda saat fark etmeksizin 7/24 arayabiliyorum, günlük olarak bir şey danışmam gerektiğinde danışabiliyorum, en kısa sürede cevap veriyorlar. Özellikle pandemi koşullarını çok iyi yönetiyorlar. Sadece giriş kısmı değil, tüm muayene odaları, tuvalet, lavabo ve ameliyatlardan sonra hayvanları tuttukları yatan hasta odası tertemiz. Kliniğe girdiğinizde tam karşınızda dezenfektanları var, maske ve mesafeye dikkat ediyorlar, yanınızda maske getirmeyi unuttuysanız dezenfektana yakın bir yerden maske de alabiliyorsunuz. Zaten maskesiz giriş yaparsanız hemen uyarıyorlar. Onlara kedilerimi emanet ettiğimde içim son derece rahat ediyor. Sokak hayvanlarına aşırı değer veriyorlar. Kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvanların yanı sıra papağan, bukalemun, hamster…gibi Alanya’da pek kimsenin ilgilenmediği hayvanlar konusunda da bilgililer. Her yönden Alanya’da içimin rahat ettiği ve güvendiğim tek klinik VETEM.

07bandidos hellsangels07 – bir ay önce

Hiçbir deneyimim olmadı,yorumları okudum ve etkilendim.Allah yolunuzu açık etsin.Sağlıklı günler dilerim.

Begüm Ilgaz – bir yıl önce

Çok uzun süredir güvenerek gittiğim 2 kedimi de seve seve emanet edebileceğim mükemmel bir veteriner çift. Kedimi 2 kez doğum yaptırdım her şeyi ile itina ile ilgilendiler tüm sorularımı bıkmadan cevapladılar kendilerine buradan da bir kez daha teşekkür ediyorum. Canımdan çok sevidiğim hayvanlarıma en az benim kadar severek ilgileniyorlar. 7/24 telefonla tüm sorunlarımla ilgilendiler. Her bakımdan tavsiye edebileceğim bir klinik.

Mr.Y ok – 2 yıl önce

Mesleğinde gerçekten profesyonel, güleryüzlü, ilgili ve en önemlisi işinde uzman Karı koca genç iki veteriner hekim Osman Bey ve Pınar Hanımın kliniğinde kedimizin kör olacak gözüne doğru tedavi başlandı ve 4 günde sonuç almaya başladık, Allah onlardan bin kere razı olsun, daha önceden gittiğimiz 3 farklı veteriner kliniğinde doğru teşhis konulamamıştı ve yanlış tedavi uygulanmıştı. Klinikleri çok temiz ve kaliteli, yeterli tüm ekipmana sahipler. VETEM Para Odaklı değil, tedavi ve sonuç odaklı bir klinik. Sizinle ilgileniyorlar, gerekli açıklamayı yapıyorlar, doğru teşhis koyup, doğru tedaviye başlıyorlar ve size mama, pet ürünleri vs satmaya çalışmıyorlar. Osman Bey ve Pınar Hanım, Petlerinizi her konuda gözünüz arkada kalmadan teslim edebileceğiniz hekimler. Kendilerine Eşim ve kendim adına Sonsuz Teşekkürler

alanya mydon – 2 yıl önce

2 kedim ve 1 köpeğim var. Kedilerimi sokaktan ölmek üzereyken buldum. Osman bey ve Pınar hanıma götürdüm. kedilerimi hayata döndürdüler günlerce takip edip ilaçları aksatmadılar. kliniğe götüremediğim zamanlarda bile evime gelip aşılarını yaptılar. köpeğim de ellerinde sağlıkla büyüdü çok şükür. yavrularıma çok iyi bakıyorlar, güler yüzlüler ve gerçekten çok profesyoneller. çok teşekkür ederim vetem ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir