Veteriner Hekim Fatih Özgür İşleri Müdürlüğü Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Veteriner Hekim Fatih Özgür İşleri Müdürlüğü Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni, Selahattin Tekeli Cd. Pk:07700, 07700 Elmalı/Antalya

Telefon: 02426186577

Hizmet Saatleri: 08.30 – 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Veteriner Hekim Fatih Özgür Tarifi:

Veteriner Hekim Fatih Özgür

Yorumları – Şikayetleri

Sena Özdemir – 10 ay önce

3 tane kedim var tam 12 senedir. Kedilerimin veterineri Fatih Özgür. Her şeyiyle ilgileniyorlar. Çok memnunum kendilerinden. Gece gündüz bir şey olsa bile hemen arıyorum geç vakit demeden yardımcı oluyorlar. Paragöz diyenler, Büyükşehirlerdeki veterinerlerle bir kez bile karşılaşmamış eminim ki. Bu ekonomide bile tedavileri cok uygun fiyata yapıyorlar. Kısırlastırma, tedavi etme, tıraş etme, aşıları, aşı takibi her şeyiyle ilgileniyorlar. Başta Fatih Bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkürler 🙂

Sermin Özdemir – 10 ay önce

Elmalı nın en profesyonel ve güvenilir veteriner hekimi. Büyükbaş hayvan sağlığında oldugu gibi evcil hayvan saglıgı konusunda da gözu kapalı güvenebileceginiz bir hekim.Kesinlikle bu Memleketin Fatih Bey ve ekibi gibi maddiyatı geri planda tutan, hayvan sevgisini ön plana alan veteriner hekimlere ihtiyacı var. Bu gune kadar evcil hayvanlarimin saglıgı ve ihtiyaclari konusunda hic bir problem yaşamadan hizmet aldım. Kiymetli hekimimize ve kıymetli ekibine Basarılarının devamını dilerim.

Osman Mert Tosun – 10 ay önce

Fatih Bey gerçekten çok ilgili ve nazik biri kedimle sanki kendi kedisiyiş gibi ilgilendi. Fiyatlarıda gayet uygun.Kötü yorum yapanlar kötü ve pahalı veteriner görmemiş daha.Elmalıdaki kalitenin ve güvenin tek adresi Fatih Özgür ve ekibidir. Fatih Bey başta olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Filiz Gökalp – 7 ay önce

Elmalı ‘ya ilk geldiğimde en hayvansever klinik olarak burayı keşfettim ve hâlâ düzenli gelip gidiyorum. Teşhis ve tedavi konusunda çok iyi ve çok ilgililer Bütün dostlarımızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz, güleryüzlü çalışanlarıyla Elmalı için büyük şans. iyi ki tanımışım ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir