Vet World Veteriner Kliniği Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Vet World Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Eryaman Şehit Osman Avcı Mah. Kaplan Cad. Kozmodern Sitesi No.7/D 9-10, 06820 Etimesgut

Telefon : 0552 499 08 38

Hizmet Saatleri : 09.00-20.30

Vet World Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Vet World Veteriner Kliniği Yorumları

Vet World Veteriner Kliniği Şikayetleri

Meyra Yzn-4 ay önce

Başka bir veterinerin tavsiyesiyle gittik. Iyiki gitmişiz. Sagolsun ordaki veteriner hocamız cok ilgili ve samimiydi. Kedimin 10 gün boyunca her gün iğnesi olması gerekiyordu. Her gün yol derdi cekmek ve enjeksiyon ücreti vermek yerine bize ilac tavsiye etti. Kendisinden temin ettik. Allah razi olsun. Sayesinde, hem yol derdi, hem iğne ücretinden, kurtulmuş olduk..kesinlikle herkese, tavsiye edeceğim bir klinik.

benguus-3 ay önce

Zor bir köpeğim olmasına rağmen her zaman ilgi ve sevgiyle yaklaştılar. Hep güler yüzlü karşıladılar. Çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

mustafa kemal dönmez-9 ay önce

5 aylık rotweiler bir köpeğim var. İsmi Bella. Az önce köpeğimi gezdirirken başka bir köpek tarafından ısırıldı. Vet World çok yakınımdaydı ve hemen gittim. 2 profosyonel arkadaşımız yardımcı oldu. Pansumanını yaptılar ve hiçbir ücret talep etmediler. Ne zaman gitsek güleryüzle karşılandığımız bu yer zor günümde de yardımcı oldu. Kendilerine çok çok teşekkür ederim. Yavrularınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Hiç şüpheniz olmasın. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Ece Bayrak-4 hafta önce

Tecrübeli veteriner hekim İbrahim Aksu her konuda çok yardımcı. Cok memnunuz.

tunay polat-7 ay önce

Konusunda uzman, güleryüzlü ve samimi ekibiyle can dostlarınızı emanet edebileceğiniz temiz tertipli bir veteriner kliniği 😍😍😍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir