Vet Medicine Veteriner Sağlık Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Vet Medicine Veteriner Sağlık Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Gaziosmanpaşa, Büyükesat, Bağlar Cd. No:207, 06670 Çankaya

Telefon : 0312 495 40 63

Hizmet Saatleri :

Pazartesi10:30–19:30
Salı10:30–19:30
Çarşamba10:30–19:30
Perşembe10:30–19:30
Cuma10:30–19:30
Cumartesi12:00–18:00
Pazar13:00–16:00

Vet Medicine Veteriner Sağlık Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Vet Medicine Veteriner Sağlık Merkezi Yorumları

Vet Medicine Veteriner Sağlık Merkezi Şikayetleri

berivan beyan-6 ay önce

Kapımın önünde baktığım tüm kedilerimi getirdiğim tek yer. Düzenli olarak aşılar yapılır, muayeneler edilir ve zaman zaman tedavi, kısırlaştırma gibi operasyonlara da gelirim. Onca zamandır en ufak bir kaygım olmadı. Çok şükür henüz kayıp yaşamadık. İnşallah aynı başarıyıda devam ettirirsiniz. Sizi çok seviyorum

ALYA AKTÜRK-5 ay önce

Gerçekten kedimin hasta olduğu süreçte her şeyleri ile yardımcı oldular. Bu kadar ilgili ve güvenilir bir veteriner kliniği ie karşılaştığım için çok mutluyum. Kedim şu an sağlığına kavuştu her şey için teşekkürler.

İsa Cansever-5 ay önce

Bir veteriner kliniği olarak vet medicine veteriner kliniği dostlarımızın bakımı konusunda başarılı bir hizmet sunuyor. Dört yaşında olan köpeğimi yavruluğundan itibaren tüm aşılama ve tedavilerini vet medicine veteriner kliniğinde yaptırıyoruz ve çok memnun olduğumuzu söyleyebiliriz.

Eslem Bilgiç-5 ay önce

Kedimizin tüm bakımlarını ve kontrollerini yaptırdığımız ve oldukça memnun olduğumuz veteriner kliniği. Çok başarılı bir biçimde kedimizin tüm aşılama tarihlerini takip ederek bizi haberdar ediyorlar. Bu tür ilgileri kedimizin sağlığı açısından çok iyi oluyor. Teşekkür ederiz.

Zehra UYSAL-5 ay önce

Köpeğimin uzun zamandır kulağında iltihaplanma vardı. Biz kulağın temizliğini sağlasakta bir türlü çözüm bulamadık. Vet medicine veteriner kliniğine başvurduğumuzda hızlı bir şekilde tedaviye başladılar ve şu an için iltihaplanma sonlandı. İlgili ve çözüm odaklı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir