Üsküdar Özel Unutmaz Tıp Merkezi İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir özel hastane görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Üsküdar Özel Unutmaz Tıp Merkezi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Üsküdar’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Özel Unutmaz Tıp Merkezi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Kısıklı, 8, 34, Kaşgarlı Mahmut Sk., 34692 Üsküdar/TR

Telefon : 02164616721

E-posta :  [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Üsküdar Özel Unutmaz Tıp Merkezi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Üsküdar Özel Unutmaz Tıp Merkezi Doktorları

Uzm. Dr. Nevzat UNUTMAZ Kimdir

DAHİLİYE

Uzm. Dr. Ertuğrul UNUTMAZ Kimdir

ÇOCUK SAĞLIK VE HASTALIKLARI

Op. Dr. Ayşe Nurcan ÜNLÜER Kimdir

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

Uzm. Dr. Ferruh SAYILAN Kimdir

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

Uzm. Dr. Hülya ŞENGÖZ Kimdir

CİLDİYE

Dt. Vehbibe TUNCA MANGIR Kimdir

DİŞ Hekimi

Dyt. Betül GÜNSAY Kimdir
BESLENME ve DİYET

Uzm. Dr. Kamuran RAFİ Kimdir

RADYOLOJİ Uzmanı

Dr. Mevlüt CENGİZ Kimdir
ACİL Doktoru

Uzm. Dr. Zehra TUĞAL Kimdir
LABORATUVAR

Üsküdar Özel Unutmaz Tıp Merkezi Yorumları

Üsküdar Özel Unutmaz Tıp Merkezi Şikayetleri

Merve Özyurt – 2 ay Önce

Ben Nevzat Bey e kovitken gittim.hem de doğum yapacagim haftada.cok güzel ilgilendi.kimse bu kadar detaylı ilgilenmiyorken pıhtı atma riskimin yüksek olduğunu söyledi ve tedaviye başlattı.Allah razı olsun ondan.evet çok muhabbeti sevmez ve gereksiz konuşmaz.Simdi herkese tavsiye ediyorum.

Alper Akçay – 5 ay Önce

Annemin Akciğer kanseri teşhisini kendisi yakalamıştı ve biz hiç bir şeyin farkında değildik.Tüm Ailemiz Nevzat hocamıza emanet diyebilirim mavi boncuk dağıtan ama size git gel yaptıran hekimlerle sakın karıştırmayın.Herkesin yapısı kişiliği hitabeti farklıdır, aristokrat bir kişiliği vardır mizacı tanımayan insanlara soğuk gelebilir fakat Hekimliği deneyimi ve profesyonelliği konusunda eline kimse su dökemez..İyiki varsınız hocam Rabbim sizden her iki cihanda da razı olsun inşaAllah..

Ahsen Çaçan – 6 ay Önce

Malesef memnun kalmadık. Nevzat Bey ilgili bir doktor değil, insanlar konuşurken yüzüne dahi bakmıyor, ağzından kelime almak çok zor. Belki bir sıkıntısı vardır diye düşündük ama her gittiğimizde böyle olduğu için bu yorumu yazmak zorunda bıraktı beni bu durum. Ayrıca bazı testler hastane dışında yapılıyor ve bu sebeple de pahalı, sonuç da geç çıkıyor. (1 hafta)

Harun Ekinci – 1 hafta Önce

Ailecek gittimiz doktorumuz, mizacına takılmayın işin ehlidir, çok iyi bir insandır.

Burak Güneyeri – 7 ay Önce

Ben hata yaptım tahlil için geldim siz gelmeyin. Muhattap olabileceğiniz 1 tane düzgün çalışan, oranın tıp merkezi olduğunu benimseyip insanlara yardımcı olma gayesinde kimse yok. Ver parayı geç koridorun sonuna bekle mantığı ile çalışıyorlar.

Çağla Nur Dilek – 1 yıl Önce

Dahiliye bölümünde ki doktor Nevzat bey çok ilgisiz bırakın sorularınıza cevap vermeyi size doğru düzgün bir açıklama dahi yapmıyor. Dahiliye için tavsiye etmiyorum

Gülşah Günay – 3 yıl Önce

Bir kez gittim ve bir sonraki randevum bir ay sonrasına verilmesine rağmen 3 ay bekletildim ve 1 ay daha beklenmem söylendi.Sürekli bir bahane ve gecikme söz konusu.Kısacası parayı verdikten sonra size verilen ilgi alaka sıfır.Kesinlikle önermiyorum.1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir