Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir özel hastane görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Üsküdar’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Solaksinan Mah, Selmani Pak Cd. No:72, 34664 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 02163419090

E-posta : [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Doktorları

İç Hastalıkları Uzm. Dr. Said Enver Çeleğen Kimdir
Genel Cerrahi Op. Dr. İzzettin Yılmaz Kimdir
Kadın Hastalıkları ve Doğum Op. Dr. Baran Ünal Kimdir
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Hülya Kutlu Kimdir
KBB Baş ve Boyun Cerrahisi Op. Dr. Erdinç Ak Kimdir
KBB Baş ve Boyun Cerrahisi Op. Dr. Mustafa Salih Canpolat Kimdir
Plastik Rekonstruktif ve El Cerrahisi Op. Dr. Fuat Kurşun Kimdir
Göz Hastalıkları Op. Dr. Osman Dursun Kimdir
İç Hastalıkları Uzm. Dr. Ebru Eraldemir Kimdir
Radyoloji Uzm. Dr. Rabia Gassemie Parvin Kimdir
Anestezi Dr. Arzu Akdağcık Kimdir
Acil Doktoru Dr. Ahmet Aydın Toprakoğlu Kimdir
Acil Doktoru Dr. Muammer Acar Kimdir
Biyokimya Uzm. Dr. Zeynep Atifet Tepeler Kimdir
Diyetisyen Dyt. İrem Aslan Kimdir

Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Yorumları

Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Şikayetleri

Ahmet Şanlımeşhur – 4 ay Önce

4 yıl evvel gelmiştim, bu yakınlarda tedavi için tekrar tercih ettim. Acil Servis Hemşiresi Fatma Hanım, Yasemin Hanım çok teşekkür ederiz. Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü hanımefendi kesinlikle çok profesyonel, hepsine ilgileri ve kaliteli hizmetleri için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Şeyda Uysal – 2 ay Önce

Diyetisyen doktoru irem hanıma sonsuz teşekkür ediyorum hoş görüsü, güler yüzü ve samimiyeti için ve tabi veda ettirdiği kilolar için herkese tavsiye ediyorum iyiki tanışmışım. Ayrıca bütün ekibin ilgi ve alakası harika

Serhan Çiçek – 4 ay Önce

Oğlumuzun sünnetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren Hospital Türk Hastanesi, Dr. İzzettin Yılmaz hocamıza ve tüm ekibe teşekkür ederim.

Rümeysa Tuncer – 5 ay Önce

Esnetik bölümünde diyetisyenim irem hanım ve lazer epilasyonla ilgilenen Rabia hanıma sonsuz teşekkürler çok kaliteli bir ekip herkeze tavsiye ederim

Esra Bascin – 3 ay Önce

Başka bir yerde ameliyat olacağım için dr. um tahlil istedi. Evimin yakınında olduğu için geldim. Sigortalı olmama ve sabah saatlerinde gelmeme rağmen Dr.larının burda olmadığını söyleyerek. Özelden kayıt açtılar. Sadece testler için 1.635 TL ödedim. Gelmeyin. Kimseyi de yönlendirmeyin. Gişede bulunan kişileri doğru seçmeleri ciddem önemli. Ödediğim para ya mı yanayım, aldığım tepkilere mi bilemiyorum.

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Esra B. İşleme geldiğiniz saat aralığında, sizi muayene edecek ve testlerinizi yazacak hekimimiz hastane dışında olduğu için, gişe personelimiz talep ettiğiniz test, tetkik ve görüntülemeleri SGK ile işleme alamamıştır.Gişe personellerinin, hekim muayene, işlem ve talebi olmadan SGK lı olarak işlemlerinizi açma yetkileri bulunmamaktadır. Hekimimizin hastanede olacağı saati bekleyebilir, daha sonra tekrar gelebilir veya farklı bir sağlık kuruluşu tercih edebilirsiniz. Tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmış ve tercihiniz doğrultusunda işlemleriniz yapılmıştır. Hastanemizde misafirlerimizin memnuniyeti ön planda tutularak, misafirlerimizin en uygun maliyetlerle hizmet almalarını sağlamayı hedeflemekteyiz. Sizlerin de bu bilinçle bizi tercih ettiğinize inanarak, ihtiyaç duyduğunuz her an size hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Güler Karabulut – 3 ay Önce

Mustafa Salih Canpolat ile 24 ocakda burun operasyonu geçirdim gerek doktorumun ilgi alakası gerek çalışanları ilgi alakası mükemmel çok memnun kaldım.Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir