Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir devlet hastanesi görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Üsküdar’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Selimiye, Tıbbiye Cd No:23, 34668 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 182

E-posta : bulunmamaktadır.

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Doktor Bilgisi Bulunmamaktadır.

Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Yavuz Metehan – 10 ay Önce

Eski binası özel bir mimariye sahip inanılmaz bir atmosferi var insanı tarihe götürüyor ve yürekten etkiliyor. Ancak yeni yapılan ek binalar bir o kadar biçimsiz ve düzensiz.

Cevahir Durkaya – 5 ay Önce

Bu klinikte an itibari ile 3 haftamızı geçirdik. Doktorlarına hemşirelerine ayrı ayrı teşekkür ederiz çok çok ilgililer. Bizimle güler yüzü ve nezaketiyle ilgilenen hemşir Cihan beye Süleyman beye ayrıca teşekkürü borç biliriz.

Pınar Yurtseven – 4 ay Önce

22.12.21 tarihi kadın doğum Fisun hanıma randevu aldım asistanı muayene edecekmiş. Erkekti, ismini sormayı unuttum çok pişmanım.Herneyse ona da kabul dedim tatsızlık çıkmasın.Keşke başta tatsızlığı ben çıkarsaydım.Ben böyle ters böyle kaba insan görmedim.İçeriye eşimi almamışlardı.Bebeğin kalp atışını göstermek için videosunu çektim.Ertesi gün kanama oldu yine numuneye gittim kalp atışını göremediler. Pazartesi ye randevu verdiler. Bu kez ilgilenen doktor kadındı.Kaç saat beklettikten sonra önüme kağıtları koydu. Eşimle konuşuyorum bana cevap ver imza at deyip duruyor. Nalet ettim istemiyorum dedim olmadım kürtaj çıktım. Başka hastaneye gittim sonuçta can kıyamam hemen. Gittiğim diğer hastane de o videoyu da gösterdim.Doktor zaten bu videoda da kalp atışı yok dedi.Beynimden vurulmuşa döndüm. Numune hastanesi pişmanlıktır.Allah düşürmesin.Umarım gerekli araştırma yapılır ve elemeler sağlanır.Allaha havale ediyorum hepsini.

Gündem Bilecan – 3 hafta Önce

Kadın doğum polikliniğinin yanında tuvaletler var ve böyle bir koku yok. Birine bir şey söylenmeye de gelmiyor insan sağlığına dikkat eden önemseyen yok. Ayrıca böyle büyük bir hastanenin girişinde yön tabelaları olur ilk kez gelenler için bir oraya bir buraya eziyet resmen. Simitçiler Allah’tan var da hastane çalışanından daha çok yön tarifinde bulunuyor.

Mustafa Oğul – 1 ay Önce

Haydar paşa nümüne hastanesinin baş hekimine tavsiyem baş hekim demek yönetici demek hatanenizin temizliği hijyenik açısın dan 0 bu tür ğörütüler ve şikayetler eski türkiye de kalbıştır yeni türkiyede bu tür şikayetler yakışmıyor sağlık bakanımız türkiyede sağlık açısın da devrim yapmış tır bu tür şikayetler hastaneniz için hiç hoş değil ben hastaneniz de yatmakta olan sayın remziye öz inanın ogluyum devlet hastanesi hijyen olmalı ğününüz pandemi şartların da SAYIN baş hekimi hastalarımıza hizmet etmeye davet ediyoruz lütfen yeni türkiye ye yakışmıyor bu tür şikayetler ben bir hasta yakını olark kendim den utanıyorum.. 😠😠😠😠😡

Kübra Koç – 6 ay Önce

Hekimler iyi fakat bina ciddi bana da bakımsız.Sıra beklerken buradan başımıza su damladı gerisini siz hesap edin!(Bölüm;Sadık Eratik Göz Kliniği)

Sevgi Şensoy – 1 ay Önce

Dün akşam numune hastanesini aradım. Normalde sürekli meşgul olurdu. İlk calista açıldı. Telefona adının Osman olduğunu öğrendiğim kişi baktı. Ses tonu ve hitabı çok iyiydi böyle ilgili yardımsever insanlara çok ihtiyacımız var. Teşekkürler Osman bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir