Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir devlet hastanesinin ek hizmetlerini görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Üsküdar’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Üsküdar Devlet Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Ahmediye, Halk Cd. No:37, 34696 Üsküdar/İstanbul

Randevu Hattı : 182

E-posta : bulunmamaktadır.

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları

bilgileri bulunmamaktadır.

Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Yorumları

Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Şikayetleri

Bülent Yılancı – 1 yıl Önce

Poliklinik gayet temiz ve nezih, fakat dr hakan kasapoğlu ilgisiz, ne dedigini bilmeyen, hastasına sempatik davranmayan bir doktor. Emekli olmuş havasında,

Büşra Bilmiş – 4 ay Önce

Şaka gibi mezarlığı konumlamışlar

Reha Boran – 9 ay Önce

Günlerdir acile gidip sancimdan ağrı kesici yiyorum. Bugün bu hastaneden ürolojiden randevu aldım . Test sonuçlarında bir şeyin yok dedi , ben ısrar edince de Ultrason cektirelim o zaman birde dedi doktor , gönderdi .Halbuki hastanede ultrason Eylül sonuna kadar bozukmuş. Doktorun bundan haberi bile yok , resmen başından saviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir