Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yalı, İstikbal Cd. No:49/A, 35310 Güzelbahçe/İzmir

Telefon : 182

Hizmet Saatleri : Hafta içi:08.00-16.00 / Hafta sonu: Kapalı

Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Yorumları

Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Şikayetleri

Burcu Baykara-5 ay önce

Annem için Dahiliye polikliniğinden Dr. Recep Akcan’dan randevu aldık. Kendisi espirili, şikayetlerimizi dinleyen ve sebep sonuç ilişkisi kurarak yönlendiren bir doktor. Hayatımda ilk defa bir devlet hastanesinde iletisim kurabilen, ego kasmayan,cevap alabildiğim bir doktor karşımıza çıktı. Gercekten Allah razı olsun. Hastane de genel olarak sakin ve temiz. Danismadaki görevli personel de ilgili ve cevap alabildiğimiz kisilerdi. İnşallah bozulmadan bu yapıyı devam ettirirler.

Zeynep Çiftçi-4 ay önce

İlk girişte kayıt yapan ve isminin Filiz olduğunu sonradan öğrendiğimiz esmer bir bayana soru sorduk ve neredeyse bizi bir dövmediği kaldı.Üstelik maske de takmıyordu.Sağlık Bakanlığı bu tür kişileri bünyesinde bulundurmamalı çok saygısızlar…

Çetin Uran-5 ay önce

Aslında bu poliklinik Güzelbahçe için bir şans ancak her branşta hekim bulundurulmuyor. Kan tetkikleri ve röntgen olması oldukça kolaylık. Genellikle randevulu hasta bakılıyor.

GÜLTEKİN CEYLAN-4 ay önce

01 Nisan 2022 günü saat 14.30 civarı danışmada oturan genç bayan hem maskesizdi. Hem de hastaya karşı aşırı ilgisiz ve umursamazdı.

kloraq-bir yıl önce

Eğer BionTech aşı randevunuzu bu poliklinikten aldıysanız; mutlaka en az 1 saat önceden gidin. Randevu saatlerine kesinlikle riayet edilmiyor. İçeride form doldurup dışarıda bekliyorsunuz. Form doldurma sırasına göre 6’şarlı gruplar halinde 4 aşı odasından birine alınıyorsunuz. Randevu almadan gelip form doldurup aşı olan birsürü insan var. 15:20 randevum için saat 14:40’ta gelip form doldurdum, aşıyı vurulmam 16:00’yı buldu. İçerisi de dışarısı da ana baba günü. Yanınıza piknik sandalyenizi vesaire götürebilirsiniz. Çalışanlar ve hemşireler gayet yardımcı, ellerinden geleni yapıyorlar. Bu bahsettiğim aksaklıkların hiçbirisi onların suçu değil, bu işi beceremeyen Sağlık Bakanlığı’nın suçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir