Uğur Pet Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Uğur Pet Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Dikmen Mahallesi, Dikmen Cd 566/A, 06450 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 490 27 17

Hizmet Saatleri : 10.00-20.00

Uğur Pet Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Uğur Pet Veteriner Kliniği Yorumları

Uğur Pet Veteriner Kliniği Şikayetleri

Seher Yıldırım-2 ay önce

Yavuz bey 2 kedimin ve kuşlarımın sağlık kontrollerinde, rahatsızlıklarında, tek bir açıdan bakmadığı gibi bütünsel yaklaşıyor ve sorun her ne ise öncelikle kaynağını bulmaya yöneliyor. Alanında ciddi anlamda bir bilgi birikimine sahip, tespitleri gerçekten çok başarılı ve sürekli araştırmaya devam ettiği gibi tüm güncel gelişmelere de hakim Çok saygı duyduğumuz bir hoca. Çalışanlar çok güler yüzlü ve kapılarına gelen sokak hayvanlarını da kliniğe gelen hayvanlar gibi içten bir şekilde seviyorlar ve ihtiyaçlarını gideriyorlar. Size zorla bir şey satmaya çalışmıyor, makul olanı öneriyorlar. Bu nedenle de çevremizdeki tüm evcil hayvan besleyen yakınlarımıza anlatıp önerdiğimiz yerdir. O nedenle herkese tavsiye ederim..

eylül özer-2 ay önce

Bu yorumu yazmayı aylarca erteledim ancak vicdanen rahatsız hissettiğim için geç de olsa yazıyorum. 2021 yılının kışında dişi muhabbet kuşumuzda yumurta sıkışmasına bağlı karın zarı iltihaplanması olmuş ancak beyefendi karnında tümör olduğunu iddia ederek devamlı hayvanı hırpaladı ve “bir sıkılsa patlatsa hayvan rahatlar” tarzı şakalarla bizi geçiştirdi. Röntgenleri başka hekimlere gösterdiğimde açıkça iltihabı gösterdiler ve yavrumuz tabi ki kaybedilen zamandan ötürü iyileşemedi ve öldü. Bana istediğiniz cevabı verin, istediğiniz savunmayı yapın ancak Allah çok büyük, görüyor. Tam tanı koyamadığınızı bildirip geri çevirme gibi bir şansınız da vardı.

Mehmet Yavuz Uğur-2 ay önce

Uğurpet veteriner kliniği olarak değerli görüşleriniz bizim için çok önemli…Olumlu eleştirileriniz için çok teşekkür ederiz.Kendimizi ve ekibimizi her anlamda geliştirmeye devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.Bu bağlamda olumsuz eleştiri ve yorumlara da saygılı olduğumuzu belirtmek isterim.Fakat bunların içerisinde kişiyi ve mesleği rencide edici olan, onur kırıcı olan, saygı ve sevgi çerçevesi dışına taşan , hakaret nitelikli ve gerçek dışı olan yorumlarla ilgili olarak avukatımız aracılığıyla gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızın bilinmesini isteriz.Malesef sosyal medyayı yanlış kullanarak kişilsel verileri hukuka aykırı ele geçiren ve hakaret eden kişiler hakkında ankara cumhuriyet başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında gerekli hapis cezaları verilmiş , bazı cezalar ertelenmiş, bazılarıda tazminata bağlanmıştır..Bu sebeple sosyal medya ve google gibi platformlardan doğruluğu teyit edilmemiş ve detayları bilinmeyen hiç bir yazıya itibar edilmemesini rica ediyoruz.. Bu anlamda bir mağduriyet yaşanmaması adına , eğer varsa bir sorun iletişim kaynaklı çözmemiz aramızdaki sevgi ve saygı bağlarını daha da güçlendirecektir.SAYGILARIMIZLA…

Hasan efe Şahin-2 ay önce

Kesinlikle öneririm sebebini maddeler halinde açıklamak istiyorum. 1- Randevusuz gitmemize rağmen bizi geri çevirmeden kabul ettiler . 2- Hijyen konusunda aklınızda soru kalmasın gayet temiz 3- Çalışanların ilgisi ve güler yüzlülügü 4 – Kuş türleri ile ilgilenmeleri benim hoşuma giden tarafıdır .

fatih yalcin-4 hafta önce

SOKAKTA BULDUĞUM HASTA GÜVERCİNİ İNSANLIK NAMINA GÖTÜRDÜM 200 TL HESAPLA ÇIKTIM.BURANIN VİCDANI BU KADAR İŞTE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir