Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kızılırmak, Ufuk Ünv. Cd No:1, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 204 40 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Yorumları

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Şikayetleri

ebru ersan-bir hafta önce

Ufuk Hastanesi bizim aile hastanemizi yıllardır ihiyacımızda destek oldu,hep önerdiğim bir hastanedir.Ama bugün gerçekten can sıkıcıydı.İlk defa yorum yazıyorum hayatın herkesiçin zor olduğunu düşünür hoşgörürürüm ama basit görünen sorumsuzluklar karşı taraf için kolay sonuçlanmıyor.Ve doktor hanım bize yaşattığı sıkıntıdan bir haber değil haberdar olmasını istedim .Gamze Hanımın muayenehanesindeki tavrını bilmem ama,ufuk hastanesinden randevu almamanızı öneriyoruz.Yıllardır Ufuk Hastanesi’ne gidiyoruz,bu şekilde açıklamasız doktorun hastaneye gelmediği bir mağduriyet durumu yaşamamıştık. Bugün sabah 9:15 te 67 yaşında ve hasta olan annemin randevusu vardı Ufuk Hastanesi’nde, doktor Gamze hanım gelmemişti.bekledik,annem şeker hastası aç kaldı sarsıldı, üstelik yaşlı ve hasta olduğu için covid endişesi ile kapalı havasız ortamda kaldık. saat 10:00 a doğru sekreter hanıma durumu ilettik doktor hanımı aradı,ve kaç hasta var sorusunu yanıtladığını duyduk! 3 hasta oldu hocam dedi, hastaneye gelmek için çıkmamıştı.saat annemin şekeri düştü daha kötü oldu,titredi 10:20de çıkmak zorunda kaldık Devlet Hastanesi’ne gitmeme sebebimiz zaten covid riskinden dolayı annemle bekleme yapmamaktı. pandemiden beri gidemiyorduk .git gel ulaşım bile boşuna olunca yıpratıcı .her yönden mağduriyet oldu.Ekstrem bir durum herkes için olabilir ama bildirilmesi gerekir hasta ona göre davranır , bekleme saatlerini şartlara göre geçirebilir.bu her meslek için basit bir sorumluluktur.rahatlığı rahatsız ediciydi.annem için tekrar doktor hastane ayarla,randevu al,gün bekle, aç kal,git götür sıradan görünebilir ama kolay olmuyor. Daha önce Ufuk Hastanesi’nde 2 saate yakın muayene beklediğimiz oldu ama doktor yoğundu görüyorduk durumu,saatinde olamayacağının bilgisi verildi ,hastalarda sakince bekledi sırasını.bugün olan ise böyle bir bekleme değildi.

ORKUN TUTAR-5 gün önce

Bebeğimi işitme testi için götürdüm, hiç bir personel en ufak bir yönlendirme yapmıyor, kucağımda bebeğimle oradan oraya sürüklendim durdum. Maske takmayı unuttuğumuz için ( kendi ihmalimiz) personellerden 1 adet maske rica ettim fakat kime sorduysam maske yok denildi, koca üniversite hastanesinde sadece 1 adet maske için geri çevrilmek hiç hoş olmadı. Fiyatları uygun olduğu için tercih etmiştim hastanenizi fakat artık tekrar gelmeyi düşünüyorum.

Berçin Ceren Bayık-4 ay önce

Saat 08:30da çağırıldım, 08:30da da buradaydım. Doktor hanımın 09:00-09:30 gibi geleceği ve beklemem gerektiği söylendi. Doktor sekreterinin ve hasta kayıtın birbirinden haberi yok. Girişimi yapamadılar on saatte. Şimdi de doktor hanımın randevulu hastaları varmış, önce onları çağıracaklarmış. Beni de ne zaman çağırırlar bilmiyorlarmış. Bide özel hastane olacaklar.

ali akkoyunlu-3 ay önce

Hastane gayet iyi ve doktorları ilgili ve alakadar. 2.5 yıldır bu hastaneye gelirim ve ultrasyon ücreti almiyorlardi. En son 11.05.2022 günü hastaneye geldim 600 TL ultrasyon ücreti aldılar. Hastane ücretine bu kadar zam çok olmuş bence. Bir anda ultrasyon ücreti 600 TL olmasıni anlamadım.

Furkan Güneri-bir ay önce

Profesörlerden randevu alıyorsunuz fakat odada sadece asistanlar oluyor. Uzman doktor yerine Profesör tercih etme amacıyla gelip karşınız asistanları görüyorsunuz. Bunu ard arda 3 kere yaşadım. Şikayet edince de “biz danışıyoruz” diyorlar. Buraya ödenen ücret “muayene ücreti”, “”danışma ücreti” değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir