Türkan-Şevki Gücüoğlu Aile Sağlığı Merkezi Alanya İlçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Bakanlıklarla iş birliği içinde olan bu sağlık kuruluşlarının yürüttüğü faaliyetler çok geniş çaplı olmamakla birlikte oldukça önem arz etmektedir. Sağlık tarama, aşılama, aile planlamasında yardımcı olma, güvenli cinsel ilişki danışmanlığı gibi hizmetler vatandaşlara sunulmaktadır. Ayrıca sağlık konusunda verilen eğitimlerle halk bilinçlendirilir. Bireylerin yaşam kalitelerini ve sağlık düzeylerini geliştirmeyi hedefleyen bu kuruluşlara ilişkin olarak detaylı bilgi için Alanya Türkan-Şevki Gücüoğlu Aile Sağlığı Merkezi hastaneler.gen.tr sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Güller Pınarı, Gemici Sk. No:7, 07460 Alanya/Antalya

Telefon: 02425126803

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Türkan-Şevki Gücüoğlu Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi:

Türkan-Şevki Gücüoğlu Aile Sağlığı Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Ceren Özgür – 5 ay önce

Şehre misafirken sağlık sebepli ziyaret ettim, çok hızla doktorla görüştüm ve muayene oldum.

Ferhan Akin – 2 yıl önce

Kutlay Gökçe’nin aile hekimim olmasına rağmen bizimle olan ilgi ve alakası son derece yetersizdi, birçok konuda yanlış bilgilendirildim. Tahlil sonuçlarım hakkında doğru bilgi alamadım sonuçlarımın yalın halini farklı doktorlara gösterdiğim zaman öğrendim bu şekilde küçük sorunlar büyük sorunları doğurdu. Mesleki açıdan verimsiz olduğunu düşünüyorum.

ceren akkoc – 2 yıl önce

Ulviye hanım sürekli hasta tersliyor yaşlı dedemi her gittiğinde dinlemeden ersleme odaklanmış bir çekilde konuşuyor. İşini sevmeyen ve hastalara böyle kötü davranan doktorlar istemiyoruz.

ceren Cem – 4 yıl önce

Lutfen Ulviye Hanim gibi doktorlari hastalar ile konusturmayini. Beni konusmasi ve tavri ile cok rahatsiz hissettirdi. Tavsiyem fikir alinacak ise bile iki defa dusunulmeli.

Pirgayip Aslan – 3 yıl önce

Okumuşar ama büyüklerin deyimiyle adam olamamıslar tabikide hepsi deyil ama bir annenin çoçugu na edepsiz diyecek kadar edepsiz doktorlar var yaziklar olsun sizin gibi doktorlara halbuki bir anné kendisidir kınıyorum sadece kötü söz kendisine ait tır masum günahkar bir çocuğa adı üstünde çocuk tür ismi bile aklı erse akıllı durur kimsenin kapısiyla oynamaz 3 yaşındaki bir çocuğa nasıl laf anlatabilirsin 2 buçık yaşında çoçuga edebsiz diyecek kadar bilinçsiz bir terbiyesizlik olmaz ben okumadım ama senin ismini yazmıyorum buraya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir