Torbalı Devlet Hastanesi İzmir’in Torbalı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Torbalı Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir

Telefon : 0232 856 03 42

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Torbalı Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Torbalı Devlet Hastanesi Yorumları

Torbalı Devlet Hastanesi Şikayetleri

Hanife yurdanur Topkara-5 ay önce

Kadın Doğum doktoru Cüneyt Barut’a gitmenizi tavsiye etmem ! Hiç bir şey konuşmuyor . İki haftalık adet gecikmem olduğunu söylediğim halde, ne bir kan testi istedi ne başka bi şey. Kendinizi yırtmanız lazım bilgi alabilmeniz ve muayene olabilmeniz için. Ben onca işimin arasında hastaneye gitmişim ve aldığım tek cevap ideal kilona düş oldu şaka gibi gerçekten…

Deniz-3 ay önce

09.04-10.04 arasındaki tarihte acil serviste bulunan doktor çok kötüydü.Rahatsızlığımı söylüyorum insana gülüyor bu nedir ben hiç duymadım nasıl oluyo öyle.Sen doktorsun sen bilmiyeceksin kim bilecek??? Ağrım var bide doktorun ukala tavırlarını çekiyorum.Acemi ve beceriksiz olduğu her halinden belliydi.Nerde boş insanlar varsa Torbalıya getirmişler.Aciliğin kalabalığı işleyişinden çok yavaş olduğundan da hiç konuşmuyorum aldığım sıra ile mevcut sıra arasında 10 kişi vardı 2 saat bekledim.

harun alkan-3 ay önce

Tek yıldızda hak etmiyor, 60 dakika da 18nci acil Sarıalan hastasına bakılan biryer. Ölüyor olsanızda sakın acil servis zannedip gelmeyin. İnsanların beklemekten cinnet geçirecekleri ve sağlık çalışanları ile tartışacağı biryer. Tekrar söylüyorum sakın ölüyor olsanızda sakın gelmeyin.

Dilek Kıraş-2 ay önce

27.04.2022 de hastaneye ateş halsizlik ve üşüme şikayeti ile gittim ateşimi çok şaçma bir şekilde 36.5 çıkardılar doktorun yanına girdiğimde şikayetlerimi ilettim beni muane bile etmeden parol yazıp gönderdi ordan direk çıkıp özel bir hastaneye gittim ateşim 39 çıktı ve serum baglanıp tedavim yapıldı ilaçlarımı aldım. Burada bir hastane var ama sadece var işini düzgün yapan birine daha denk gelmedim işini düzgün yapanlar da nedense barınamıyor biz hizmet almak isyoruz sadece hizmet hasta olmayan biri de hastaneye degişiklik olsun diye gitmiyor

B. Emrehan DURABAY-2 ay önce

Kulak Burun Boğazdayım. Keşke muayene saatine dikkat edilse. İnsanın değersizliğini her hastaneye geldiğim de daha iyi anlıyorum. İnsana değer veren, onları GEREKSİZ bekletmeden yardımcı olan doktorlarımızın sayının atması dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir