Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İzmir’in Torbalı ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Muratbey, Doğan Bursalıoğlu Cd. No: 20, 35860 Torbalı/İzmir

Telefon : 0232 856 13 11

Hizmet Saatleri : 08.30-23.30

Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yorumları

Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Sefer Çelik-2 ay önce

Dişim kırıldığı için gittim, doktorum Gökhan Yumbuldu. Hastane bina olarak gayet güzel ve temiz. Eski halinden eser kalmamış. Normal düzeyde bir kalabalık vardı, klinikler iyi serpiştirilmiş bu sayede yığılma olmuyor. Doktor önce röntgene yolladı, gittiğimde 19 kisi vardı önümde yaklaşık 20 dkda sıra geldi. Telefonla uğraşıp sırasını kaçıranlar ya da muhabbete gelmiş ev kaçkinlari ve memura kızıp ağzının içinden konuşan dedeler biraz daha dikkatli davranıp sıralarını takip etseler eminim o kadar da beklemezdim. Röntgenden sonra doktorun yanına çıktım, yaklaşık 5 dk bekledikten sonra doktor çağırdı ve dolgu yapti. Ortalama 10 dkda bu sürdü. Bu kadar olumsuz yorum yapılmış ama açıkçası ben pek bi olumsuzlukla karşılaşmadım. Ama hemen girişteki personel ve güvenlikler o derece telefona gömülmüşler ki kim geliyor kim gidiyor umurlarında değil.

Türk Aslanı-bir ay önce

Herkes birseylerden şikayetçi olmuşlar.ben olumsuz bir durum ile karşılaşmadım.hastane gayet temizdi.kalabalik yoktu doktor Doğukan bey çok saygılı efendi bir arkadaş çokta güzel ilgilendi.demekki disiniz kanallik degilki dolgu yapıyorlar doktordan iyi bilecek halimiz yok sonuçta.ozel orda diş çekimi 400 kanal 800 dolgu 600 buyrun tutan yok sizi

SEHAVET IŞIK TEZCAN-3 ay önce

Hastane yeni fakat işlevsel değil. Acil gidecek olsanız mesai dışı ve hafta sonu röntgen çekilmiyor. Çekilen röntgenler e nabızda açılmıyor. İyi diş hekimleri mutlaka vardır fakat benim gittiklerim pek yeterli değildi. Çok üzücü ve can sıkıcı😕.

Mehmet SÖZEN-6 ay önce

Hastane çok güzel yeri Merkezi konumda ancak çok Acemi Doktorlar var kesinlikle doktor ismi almadan denk gele gitmeyin. MHRS üzerinden Diş hekimi Bilge Bensu Yıldırım’a randevu aldık. ancak Sayın diş hekiminin acemiliği o kadar belli oluyor ki Konuşurken resmen titriyor doktoru tavsiye etmiyorum.

Zehra Öksüz-4 ay önce

Kesinlikle gitmeyin kapıda ki sorumludan tutun doktarlarına kadar iğrenç saygısızlığın diz boyu olduğu bir yer randevuyla gittiğim halde bakmadı doktor olmuş olabilirsiniz ama insan olamamışsanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir