Topraklık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Topraklık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Topraklık, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Orhun Sk. No:3, 06600 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 585 55 00

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 24 saat açık / Hafta sonu: Kapalı

Topraklık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Topraklık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yorumları

Topraklık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Mustafa K.-3 ay önce

Bugün ilk defa gittiğim yer. Başka yerde yapılan dolgumun yüksekliği yüzünden randevusuz, sıra alıp gittim. Naciye Nur Akkuş hanımla biraz sorun yaşasakta randevusuz olduğum halde ilgilendi sağ olsun. Şunu söyleyeceğim yorumlara bakıyorum çoğu doktorları eleştirmiş. Ancak şunu açıkca söyleyebilirim buranın doktorları çok yoğun ve yorgun her hallerinden belli oluyor. Bence Sağlık Bakanlığı buraya randevulu hasta harici kabul etmemeli. Herkes ilgi bekliyor ama burdaki doktorların herkesle ilgilenecek ne vakti ne hali var. Naciye Nur Hoca’ya tekrar teşekkürler.

Beyza Nur Demircan-5 gün önce

Dün gittim kırık dişim var ağrıyor diye ilaç verip gönderdi. Daha önce aynı diş için 2 hastaneye gittim ikiside kanal tedavisi üzerine kaplama yaparak kurtarabiliriz derken burası çekelim dedi dişlerinizden vazgeçmek isterseniz gidin.

Adem Çoşkun-3 ay önce

FAZILET DİRİN isimili doktor bana diyor senin disin kurtulur ama çekmemiz lazim dedim kanal tedavisi yapalım kaç tane doktora gittim hep kanal tedavisi diyor hastanemizde kanal tedavisini yapan doktorumuz yok. zaten 1 aydır ağrıyor dişim kurtaralım dişi diyorum bir daha sorma bana kurtulurmu kurtulmaz mi die Nasıl Bi çekim yaptıysa dünden beri yatakda kalkamiyorum. Kesinlikle kesinlikle gitmeyin o doktora yemin olsun başından salıyor.

Feyza Demircan-2 ay önce

En berbat diş hastanesi diyebilirim. Doktorlar o kadar ilgisiz ve bilgisiz ki ölseniz ağrıdan gene de ilgi alaka sıfır kurtulacak dişleri çekiyorlar dolgu yaptırdım 1 ayı geçti 2 aya giricegim sızlıyor agrı yapıyor yapan doktor banu hanım asla ona gitmeyin… Paranıza kıyın borca girin özele gidin. Buraya asla gidilmez.

Osman ÇAKIR-3 ay önce

Hastaneye gitmeden önce yorumları okuyarak gittim ve açıkçası korkarak gittim kendim için değil kızımı götürdüm ve aşırı derece de doktorlardan korkuyor randevu iptal etmeyi bile düşündüm ama yinede o kadar kötü yoruma ramen gittim banu hoca randevumuz vardı ve ona yapılan yorumlar hep olumsuzdu ama biz hiç sıkıntı yaşamadık şikayetimizi belirttik filime gönderi geldiğimizde sonuçlara baktı dişlerin çekilmesi gerekiyor dedi ve güzel ve anlaşılır şekilde bizimle konuştu sonra da diş çekme için bizi bilgin hocaya yönlendirdi sonrasında oda anlayışlı ve sevecen tavırla bize yardımcı oldu tüm işlerimizi 1 saat veya 1,5 saatte tamamlayıp çıktık her iki doktor hanıma da teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir