Tire Devlet Hastanesi İzmir’in Tire ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Tire Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Atatürk, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir

Telefon : (0232) 512 15 22

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Tire Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Tire Devlet Hastanesi Yorumları

Tire Devlet Hastanesi Şikayetleri

Yavuz Ulke-3 ay önce

20 yıldır cildiyeci sıkıntısı var. Kışın çocuk doktorunda çok sıra olur, bazı bölümlerde sabahın köründe kalkıp sıra almak zorundasınız MHRS sadece uygulama adı işlevi Yok. Acil servise ve çocuk acil bence işini iyi yapıyor

Merve şahpaz-4 ay önce

Danışmanıyı arayıp bilgi almak istiyorum. Doktor var mı yok mu diye danışma orayı arayın diyor.Sonra tak diye kapatıyor. Tekrar tekrar tekrar arıyorum tak diye cevap vermeden kapatıyorlar. Kalkıp o kadar yolu gidiyoruz. Sonra diyorlar doktor yok kaç kere git gel yapmamız gerekiyor. Tedavi olamayacaksak amaç ne niye randevu alıyoruz kaç aydır randevu alıp bekliyoruz. Sonuç hiç bir şekilde tedavi olamıyoruz.

Adel Adzh-5 ay önce

11.02.22 . 1.30saat yolculukla Tire Devlet Hastanesine geldik. 8 aylık bebeğimi çocuk doktoruna götürdük. Istedim doktorun randevuları dolu olduğu cevabını alınca, başka doktor olsun,nasılsa o kadar yolculuk sürdük dedim ki. Onların de sıraları doluymuş. Elektronik randevu dolu olabilir anlarım, ama canlı randevular nasıl olmaz Allah aşkına. Öğlen olmadan gelmiştik, fayda etmedi. Ayrıca personel davranışları çok üzücü . Evet yoğun ve yorgun olduğunuzu biliyoruz,ama biz de keyfimizden gelmiyoruz.

Gökhan Öksüz-5 ay önce

Telefon aciyorum 99. dakika bekleme var diyor. Hastaneye geliyorum. Danismada calisan her kisi molaya Cikmis. Eglence parki mi burasi ? Danismada calisan herkez nasil bir anda molaya cikabilir ? COVID Test istasyonu da molaya cikmis. Burada 10 potansiyal corona olan insanlarla Bunlarin Molasini bitirmesini bekliyoruz. I hope it was tasteful.

Nermin Sönmezer-5 ay önce

Babamın tümörü kemiklere metastaz yapmasına rağmen siz buna Bel fıtığı teşhisi koyup gönderdiniz. Ve babam 4 ay sonrasında vefat etti… Ki keza benim de aynı şekilde vücudumda varolan tümörü bulamadınız, bölüm bölüm dolaştığım halde hastalığımı teşhis edemediniz. Kısacası işinizi hiç iyi yaptığınızı düşünmüyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir