Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yenişehir, Gaziler Cd No:468, 35020 Konak/İzmir

Telefon :(0232) 469 69 69

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-16.30 / Hafta sonu: 24 saat açık

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Feray Çöpellev-3 ay önce

Çocuk acildeki doktor ve hemşirelerin ilgisine çok çok teşekkür ederiz. Çenesi yarılan kızımı müthiş ilgi ve güler yüzle tedavi ettiler ve “estetik dikiş atılmalı yoksa çok kötü iz kalır” deyip bizi korkutup 8bin tl isteyen özel hastaneye inat sadece yapıştırıp iyileştirdiler. Her seferinde her gidişimde memnunum hastanenin doktorundan hemşiresinden. Tekrar teşekkürler

Deniz Ağzı-2 ay önce

İzmir’in en kotu hastanesi. Randevu bulamadığım için buraya gelmek zorunda kaldım. Yeraltı işletmeleri gibi karmakarışık bir yapıda ve iğrenç derecede kirli olmasının yanı sıra yardım almak istediğiniz kişiler inanılmaz derecede kaba ve hiçbir şey bilmiyorlar. Buna rağmen sizinle uğraşmamak için başkasına sormak yerine sizi azarlıyorlar. Tüm gün sizi oradan oraya sürükledikten sonra nihayet sağlık hizmeti alacağınızı düşündüğünüzde sizi geri çevirip yarın gel diyorlar pişkin pişkin. Eğer çok zor durumda kalırsanız , hiçbir hastane boş değilse ancak o şekilde gelin buraya. Korkunç cidden. 60 70 yıl öncesinin hastaneleri gibi.

Furkan Balkan-bir ay önce

İzmir ve turkiyenin en rezil hastanelerinde ilk 10a rahatlikla girebilir, dispanser bozmasi bir hastane… Esim agrilar icinde kivraniyordu, acile gittik haftasonu, leş gibi tuvalet kokusu esliginde aglayarak sira bekledikten sonra yan tarafa ozele gittik… Yarim saatte film cekildi bobrek tasi cikti, tedavisi yazildi, yok canimizdan 800 tl verdik… Ama saglik icin deger eyvallahta, hani ustumuzde para olmasa, parasi olmayan acilde kivranan diger hastalar ne yapacak? Cok devlet hastanesi gordum acili saat gibi isliyor, klinikleri insanlari on numara, boylesini izmirde gordum, rezildi… Olmeyi bekleyin daha iyi.

Ayşe Özden-3 hafta önce

Hayatımda bu kadar sorumsuz iğrenç bi hastane görmedim. Doktorları ayri sorumsuz güvenliği ayrı sorunlu hemşireler yeni doğan bebekle ilgilenmiyorlar bilene. Yeni doğan bebek çatlayacak şekilde ağlıyor umurlarında bilene değill. Sorununa bakmadan direkmen sevk ediyolar hastaları sözde araştırma hastanesi . En acil şekilde hastaneye ayar verilmesi gerekiyor yada işlerini yapamayan insanları mesleklerinden menetmeliler. Buraya insanlar canını emanet etmeye geliyor .

Videolar Alemi-4 ay önce

LÜTFEN HERKES BUNU OKUSUN Tam 16 gün önce kulak için Ömer Uğur’a randevu almama rağmen, protesto olduğu için Çarşamba günü’ne kadar iptal imiş. Yarına (Perşembe) günü başlayacakmış randevular. Boşu boşuna 16 gün bekledim. Anlıyorum, hakkınızı aramanın yolu bu, hekimlere şikayetim yok. Hükümet’e şikayetim. Lakin randevuları boşuna gidenlere nefret topluyorsunuz. Bunun yüzünden hükümete büyük nefretime nefret siz hekimlere ayrı bir nefret besledim. Hipokrat yemininiz ile çeliştiniz. Nice hastalar boşuna hasteneye geldi ve vaktini kaybetti. Bu duruma mahkum bırakan herkese, hakkım sonuna kadar haram olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir