Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimi kliniğidir. Bu klinikte de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Doktorları , Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  , Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Nerede , Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Şehitishak, Mevlana Sk no:3B, 33410 Tarsus/Mersin

Telefon :03244204101

Şu anda açık

Perşembe09:00–18:30
Cuma09:00–18:30
Cumartesi09:00–14:00
PazarKapalı
Pazartesi09:00–18:30
Salı09:00–18:30
Çarşamba09:00–18:30

Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Tarsus Özel Beyaz Dünyam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

Orhan Ak – 5 ay Önce

15 yıl diş ağrısı çektim bir guttim tüm korkuları mi yendim.guler yüz hizmet yaklaşım on numara çok memnun kaldım tavsiye ederim güle oynaya yirmilik dış çektirdim kaplama yaptırdım şuan ceviz fındık kırıp rahatlıkla kullanıyorum.supersiniz beyaz dünyam.Mustafa bey ve ekibine çok teşekkür ederim…..

Tugba Brkn – bir yıl Önce

İş dışından gelip diş temizliği için gittiğim bu yerden çok memnun kaldım. Temiz, güvenilir bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

Burak Hakkı Bilgen – 5 ay Önce

Gidebileceğiniz en iyi yerler arasında ve gerçekten ilgi alaka çok iyi

Vildan gözdeli – bir yıl Önce

Çok temiz bir yer. Özenli ilgili ve Güleryüzlü personel. Tavsiye ederim. Diş temizliği 200 lira doldu 250 lira

Pınar Emmioğlu – bir yıl Önce

Gayet güleryüzlü, ilgili hekimler ve çalışanlar çok memnun kaldım

Osman Koca – bir yıl Önce

Çok başarılı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir