Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz.  Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir sağlık merkezidir .Bu merkezde hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz merkez detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olanTarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi DoktorlarıTarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi , Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi Nerede ,Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi, nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Anıt, 33430 Tarsus/Mersin

Telefon :yok

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi Yorumları

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Hakan Hasoğlu – 3 yıl Önce

Anıt mh aile sağlık merkezi hastane gibi hizmet veriyor, kan tahlili,tansiyon ölçümü, enjeksiyon vs gibi sağlık hizmetleri veriyor teşekkürler.

Nöbetçi Elektrikçi – 3 ay Önce

Aile Hekimliği gorunumlu hastahane resmen. Çok ilgili insanlar. Özellikle Uzm. Doktor Uygur bey çok iyi bir insan ve doktor. Emeği geçen herkese tesekkur ederiz. Sağolsunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir