Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden Randevu Alma

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Zeytinburnunda hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Telsiz, Balıklı Kazlıçeşme Yolu Cd. No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02124986161

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktorları

Op. Dr. Orkun Çetin

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Dr. Işıl Gülizar Çilingir Uzun

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Dr. Ferah Kutluçınar

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru

Op. Dr. Hamdullah Sözen

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Op. Dr. Harun Egemen Tolunay

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Uzm. Dr. Tülin Öğreden

Göz Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Sinem Oral Cebeci

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru

Op. Dr. Serhat Şen

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Dr. Dilek Gençel Kaya

Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Doktoru

Dr. Serdar Cömert

Neonatoloji Doktoru

Uzm. Dr. Hüseyin Gültekin

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Op. Dr. Mucize Eriç Özdemir

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Op. Dr. Ali Galip Zebitay

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Dr. Nebahat Kıyak

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru

Dr. mucize erinç

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yorumları

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Şikayetleri

Ela Nil – 1 ay Önce

2019 senesinde özel hastanede doğum yapmam gerekirken mecburi olarak eğitim araştırma ya buraya sevk edildim.çok korku içindeydim.ilk doğumumu ve ikinci bebeğümin tüm kontrollerini özelde yapmama rağmen mecburi bu hastaneye geldim.okadar çok korku içindeydimki ilk defa devlet hastanesindeydim.ama korktuğum başıma gelmedi.doruk doktor ve ÇİĞDEM hemşireden çok memnun kaldım.ayrıca doğum yaptığım servis odasında kaldım.sabaha kadar hem benimle hem bebeğimle ilgilendiler.yani korktuğum gibi olmadı.teşekkürler

Merve Karagül – 1 hafta Önce

Bu hastane pişmanlıktır Kızlar kadın doğum bölümü berna şermin doktora kesinlikle gitmeyin burada kendisi bakmıyor bile asistana baktırıyor ayrıca kendisi bakıyormuş gibi bide ahkam kesiyor gergin gergin konuşuyor yüzüne bakmadan havalar havalar asla tavsiye etmiyorum bebeğinizle ilgili hiç bişey söylemıyor asla gitmem bırak doktoru böyle doktorları alan bu hastaneye daha adımımı bile atmam özellerin gözünü sevym !!

Selma Kocabaş – 4 ay Önce

Bir yıldız bile bu hastaneye çok. Iki yeğenimi götürmüştük bebekken ikisine dr yanlış teşhis koydular. Boşuna ilaçlar aldı çocuklar. Annemin kanser araştırması için patolijoye verilmesi gerekilen parçayı götürmeyi unuttukları için parça çürümüştü ve sadece özür dilendi. Daha olanlari söylemiyorum bile Sağlık önemli tabi ama bir daha o hastaneye adımımı atmam siz de atmayin.

Murat Çehreli – 1 yıl Önce

Şu an itibariyle korona virüs tüm ülke genelinde hızla yayılıyor ve maalesef bu hastanenin bazı tuvaletlerinde su akmıyor. Burası bir hastane! Buranın bir dakikalık kesintiye bile bir tavizi olamaz. Korona pislikten beslenir. #maskemesafehijyen

Selçuk Koç – 6 ay Önce

Nil Atakul isimli Doktora eşimi götürdüm. Hiç memnun kalmadık. Doktor hasta ilişkisi diye birşey yok. Diğer hastalara da aynı şekilde davranıyor. Muayene olmaya değilde aşağılanmak isteyen gidebilir. Ayrıca hastane pis. Gerekli yerlerede şikayet ettik. Lütfen dikkatli gidin.

Mesut Uçar – 5 ay Önce

Tüm çalışanlar gelen hastalara amme hizmeti yapıyorlarmış gibi davranıyorlar hizmetlisinden doktoruna güvenliğine kadar ben şahsen tüm kurumlara şikayette bulundum sabırlı olmaları gerektiğini ve (hasta) insanlara daha fazla nezaketle davranmaları gerekiyor zira aldıkları eğitim bunu gerektiriyor, orada çalışan hemşire hanımlara sordum gebe olsanız burada doğum yaparmısınız diye cevap veremediler.

Ezgi Yalçın – 5 ay Önce

Hayatımda gördügüm en sistemsiz en ilgisiz hastane Kadın Doğum uzmanı Besim Bacanakgil’den randevu aldım içerde iki kadın vardı ve hiçbir tetkik ve muayene yapılmadı.

Rana Hafsa – 9 ay Önce

Oğlum a hamileyken kanamam oldu bu hastanenin aciline gittim. kalbi durdu diyip kürtaja aldılar.Muayene falan tamamlandı.Son işlem kaldı.Kürtaj yapmak.Lakin doktor erkek olduğu için mecbur özel e gittim kürtaj yaptırmak için.Ve özelde muayenede bebeğimin sapasağlam olduğunu söylediler.4 aylık bebeğimin canına kıyacaklardı.Bu nasıl bir hastane.Daha öncesinde tanıdık ve akraba olan 3 kişide bu hastanede aynı şekilde bana dedikleri gibi 4 aylıkken acilde kalbi durdu demişler ve kürtajla almışlar bebekleri.Başımdan geçen olayı onlara anlattığımda ise acaba bizim bebeğimizde sağlam mıydı ?sorusu oluştu zihinlerinde.Doğuma yakın yine oranın aciline gittim.Acildeki doktorlar doğum vakti gelmiş mi gelmemiş mi anlayamıyorlar bile.Randevu alın gelin diyorlar.Dogum vakti yaklaşmıştı Randevu yok zaten devlette yakın zamanda.Mecbur yine Özel e gitmek zorunda kaldım.Ben zar zor buldum parayı Özel e gittim.Peki ya hiçbir şekilde para bulamayanlar?Bu para bulamayanlar çocuklarını bu yaşayan çocuğa öldü diyen insanlara mı muayene olmak zorunda.Yada bu para bulamayanlar Erkeğe mi muayene olmak zorunda.???Devletin acillerinde bayan seçme şansımız YOK.Bu konudada çok sıkıntılı günler yaşadım.Son haftalar hem bayan doktora randevu alamıyordum 2 aydır hemde acil de ki doktorlar da Erkek.Özele git o zaman diye tavsiye veriyorlar hanımefendiler beyefendiler Özelde muayene 80-150 lira.Herkesin maddi durumu çok mu iyi !?Kesinlikle devlet hastanelerinde acillerde ozellikle bayan doktor a muayene olmak isteyen ve doğumhanede erkek olmamasını isteyen kişilere bu hak tanınmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir