Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Şifa-Vet Veteriner Kliniği ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Şifa-Vet Veteriner Kliniği de bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir kliniktir .Bu klinik hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Şifa-Vet Veteriner Kliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Şifa-Vet Veteriner Kliniği Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Şifa-Vet Veteriner Kliniği Doktorları , Şifa-Vet Veteriner Kliniği ,Şifa-Vet Veteriner Kliniği Nerede , Şifa-Vet Veteriner Kliniği Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres=Yıldırım Beyazıt, Kozan Cad. No:970/B, 01250 Sarıçam/Adana

Telefon=05353383722

Şu anda açık

Salı08:00–01:00
Çarşamba08:00–01:00
Perşembe08:00–01:00
Cuma08:00–01:00
Cumartesi08:00–00:00
Pazar08:00–01:00
Pazartesi08:00–01:00

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Şifa-Vet Veteriner Kliniği nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Şifa-Vet Veteriner Kliniği yorumları

Şifa-Vet Veteriner Kliniği şikayetleri

Büşra Demirbaş – bir yıl Önce

Sokakta bulduğumuz ayağının üstüne basamayan yavru kediyi kendilerine götürdük çekilen film sonucu kırık olduğunu söylediler önce ameliyat yapılmasını gerektiğini söyleyip ardından gerek olmadığını söylediler sargıya aldılar sadece ve bu işlemler için 300 TL hesap çıkardılar. Sahiplenip iyileşene kadar bakmaya niyetlenip evimize götürdük 2 gün sonra kedi sargısını çıkarıp ardından da gayet normal bir şekilde ayağının üstüne basmaya başladı. Yani güvenilirlik ve samimiyet sıfır.

Yavuz Selim Yazlamaz– bir yıl Önce

köpeğime araç çarpması sonucu ayağı kırılmıştı ve buraya getirdim şu an durumu çok iyi gerçekten, tercih ediyorum

Ayşenur Yılmaz – 8 ay Önce

Malesef hiç bir seyden anlamayan ayrıca hiç bir hayvana acıması olmayan gözünü para bürümüş bir hekim köpeğim tedavi olurken endoskopi olmalı deyip hesap çıkardılar köpeğim acı çekti üstelik başka veterinerler iyi olduğunu köpeğimin böyle bir işleme ihtiyaç olmadığını söylediler sakin guvenmeyin

Cansu Topal – bir yıl Önce

SADECE AYAĞI KIRILAN KEDİME PLATİN TAKMAK İÇİN GÖTÜRDÜM AMA KEDİMİN ENFEKSİYON KAPARAK ÖLÜMÜNE SEBEP OLDULAR . PİSLİK İÇİNDE YÜZEN BİR KLİNİK. GÖZÜMÜN ÖNÜNDE BİR KÖPEĞİN DAHA AYNI SEBEPTEN ÖLMESİNE NEDEN OLDULAR . HAYATIMDAKİ EN BÜYÜK PİŞMANLIKTIR BU KLİNİĞE GİTMEK . AYRICA PARADAN BAŞKA HİÇ BİR ŞEY DÜŞÜNMEYEN VETERİNER HÜSEYİN OĞUZ HAYVANINIZI ÖLDÜRDÜĞÜ YETMEZ GİBİ BİRDE ÜSTÜNE PİŞKİN PİŞKİN SİZİ SUÇLAYACAK KALİTEDE BİR İNSANDIR KENDİSİ..PROFOSYONELLİKTEN UZAK BU KLİNİĞE GİTMEDEN ÖNCE 80 KERE DAHA DÜŞÜNÜN DERİM..

Efekan Aktaş – 10 ay Önce

Yavru kedim dün kırıktan dolayı ameliyat oldu bugün rahatça yürüyor çok temiz oldu ellerinize sağlık

Emre Yeşilyurt – bir yıl Önce

Sadece maddi çıkarlar için yapılmış iğrenç bir yer. Kesinlikle önermiyorum. Yaptıkları hiçbir şey yok ve çok fazla hesap çıkartıyorlar işçilikleri de berbat.

Hulde KURT – 11 Ay Önce

Kanlı ishal tedavisinde daha iyi bir hekim duymadım Adana’da

Adil Konca – bir yıl Önce

Çok güzel bir klinik özelikle Veteriner Hekim Hüseyin Oğuzun viral hastalıklarda uzman olduğumu duydum.

Barış Gültekin – 2 yıl Önce

Önceki adı bayvet köpeğimi götürdüm kanlı ishal olmuştu ölüsünü aldım üzerine para ödedim size tavsiyem başka yerlere götürün hayvanınızı.

Güray GR – 2 yıl Önce

Kalite ve kesin tedavi uygun fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir