Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz.Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimi kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi  Doktorları, Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi ,Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi  Nerede , Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Kurtuluş, Gezerşen Plaza, Ziyapaşa Blv. No:36/9, 01120 Seyhan/Adana

Telefon :08503338344

Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi yorumları

Profesör Doktor Zafer Özgür Pektaş Diş Hekimi şikayetleri

Özden çankaya– 1 ay Önce

Sevgili Özgür hocam ,isinin ehli, insani tavırları deneyimi ,tecrübesi ,egosuz ve problem çözme odaklı olması güven sağlaması .Kendisine çok güveniyorum.Meslegine aşık biri olarak ,çok onu çok takdir ediyorum.

Cansu Usta – 1 yıl Önce

Özgür hocama bir ay önce gömülü 20 lik dişimi çektirdim. Tedavim boyunca detaylı bilgilendirme yaptı. Çekim sırasında ve sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim elinize sağlık. Hiç tereddüt etmeden muayene olabilirsiniz.

Sultan Karalı – 9 ay Önce

Özgür hocam cok tesekur ederim elinize sağlık 2 tane 20 lik dişimi aynı anda çekimini yaptınız.Hic ağrı hissetmedim.Size minnettarim iyi ki sizi tanima firsatim oldu.İlginiz için cokk tesekur ederim.

Özlem Durmaz– 4 ay Öce

Önermiyorum özellikle cem beyi, ben tecrübe ettim tamamen pişmanlık…

İmam Güler – bir yıl Önce

(Google tarafından çevrildi) Çok cana yakın ve iyi eğitimli ve yardımsever güzel ve düzenli olan tüm personele teşekkür ederim Dr.Zafer özgür Pektaş ve tüm ekipler sayesinde bir kez daha (Orijinal) I would like to thanks to the all the stuff they are very friendly and well trained And helpful nice and tidy once again thanks to Dr.Zafer özgür Pektaş and all the teams

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir