Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimliği kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin Doktorları ,  Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin , Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin  Nerede , Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Hurmalı, Central Plaza, Kurtuluş Cd. No:39 D:Kat:7 No:75, 01060 Seyhan/Adana

Telefon :03223524002

Bugün kapalı

CumartesiKapalı
PazarKapalı
Pazartesi09:00–18:00
Salı09:00–18:00
Çarşamba09:00–18:00
Perşembe09:00–18:00
Cuma09:00–18:00

Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin yorumları

Seyhan Diş Hekimi Semih Keskin şikayetleri

Fehmi Volkan Kaplan – 10 ay Önce

2008 senesinden beri yanına gittiğim , tüm dis dolgularimi , takma dişimi yaptırdığım Sn. Semih Keskin Hocamız dan , abimizden çok memnunum. Yurtdışında çalışıyorum , senelik geldiğim her işinde mutlaka muayene oluyorum . Bugün de kızımın diş çekimi için gittik. Sıfır problem. Yerleri değişmiş , yeni tasindaidigi yer ile daha da kaliteli konforlu hizmet verildiginin söyleyebilirim.( Çetinkaya nin arkasında kalan Central Plaza 7.kat ) Fiyatları uygun , kaliteli işcilik , kaliteli malzeme ve dürüst yaklaşım. Tavsiye ediyorum.

Sezgin Ütkür – bir yıl Önce

Dişçi korkumu atlatmamı sağladığı içın kendisine çok teşekkür etmek istedim. Ayrıcı işi ve güler yüzü ile memnuniyet oranımı en üst seviyede olduğunu sölemek istedim.

Gülnur Sun – 3 yıl Önce

Yıllardır ailece gittiğimiz ve güvenle dişlerinizi emanet edebileceğiniz bir hekim.

Pınar Balcı – bir yıl Önce

Ailecek memnun kaldik elinize emeğinize sağlık tekrar Semih bey…

Cennet Kürkçü – 3 yıl Önce

En güler yüzlü diş hekimi olsa gerek 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir