Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Seyhan Devlet Hastanesi Adana ’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Devlet Hastanesidir. bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmemektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Seyhan Devlet Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Seyhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Seyhan Devlet Hastanesi DoktorlarıSeyhan Devlet Hastanesi BölümleriSeyhan Devlet Hastanesi Nerede, Seyhan Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Balgat, Balgat Mah. Mevlana Bulv, 1422. SYenibaraj, Hacı Ömer Sabancı Cd, 01150 Seyhan/Adana

Telefon : 03222259329

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Seyhan Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Seyhan Devlet Hastanesi Yorumları

Seyhan Devlet Hastanesi Şikayetleri

Pnr Pnr – 2 ay Önce

Dışı modern içi ilkel sistemli ve labirent gibi herseyin dağınık oldugu duzensiz bir bina.Liyakatsizlik almış yürümüş herkes kafasina göre takılıyor danismadakiler sohbet muhabbet ohh…Hastanede çalışan tanıdığı olanlar kolaylıkla işlerini halledip gidebilir aksi halde randevusuz gittiyseniz fiş bitti veremiyoruz öğlen gelin deyip postalarlar sizi👎Parası ve dayısı olmayan sağlık hizmeti almak yerine çile çekmek isterse gitsin.oylamada 0 puan olsaydı keşke😬

Ozan Oğuz – 1 ay Önce

5 puan çok kaliteli doktorlara cerrahlara. Personel içinde işini yapanlar var.Çok yardım severler var.Ama bir tanesi bir damar yolu için demediğini bırakmadı.1 litre serumu iki saatte verdi.Diger günler 6 saat sürmüştü.Saat 12 de bitti ve yatmaya gitti.Belliki mesleğini sevmiyor.Ama onun yüzünden puan kiramam.Genel olarak çok memnun ayrıldım.

Leyla Yeşiltaş – 3 ay Önce

Seyhan Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Bölümünden Dç.Dr. Bahri Abaylı başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.Seyhan Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Bölümünden Dç.Dr. Bahri Abaylı başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Meltem Korkmaz -1 ay Önce

8 Mart 2022 tarihinde safra kesesi taşı ameliyatını başarıyla gerçekleştirilen Sn.Opr.Dr.Feyzi Kurt ve ekibine kısa zamanda sağlığıma kavuşmamı sağladıkları için çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir