Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Seyhan Başkent Hastanesi ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Seyhan Başkent Hastanesi Adana Seyhan’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Başkent Hastanesidir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Seyhan Başkent Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Adana Seyhan Başkent Hastanesi   Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz .Seyhan Başkent Hastanesi Doktorları,Seyhan Başkent Hastanesi ,Seyhan Başkent Hastanesi Nerede , Seyhan Başkent Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Gazipaşa, Baraj Cad. No:5, 01240 Seyhan/Adana

Telefon : 03224586868

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Seyhan Başkent Hastanesi Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Seyhan Başkent Hastanesi Yorumları

Seyhan Başkent Hastanesi Şikayetleri

Annesi Sevsin – 9 ay Önce

Kimsenin bu hastanenin kadın doğumuna düşmesini istemem👎🏼 hastane değil ticarethane, hastane değil hapishane!

İbrahim Aktop– bir yıl Önce

Çok kalabalık içerisi küçük oturacak yer az randevu ile geldim ona rağmen 1 saate yakin bekledim diğer özel hastahanelere göre pahali

Maçit Mete -1 yıl Önce

Göz Dr.Uzm.Dr.Lokman Aktaş ;ilgi, bilgi ve hasta takibi ve tedavi şekli ile mükemmel.Bina girişinde danışmada Gönül Hn.güleryüzlü ve çok kibar ve hızlı.

Pilot – 1 yıl Önce

Çok iyi bir hastane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir