Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi İzmir’in Buca yakasında hizmet vermekte olan bir devlet hastanesi görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Buca’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 Buca/İzmir

Telefon : 02324525252

E-posta :  [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Muzaffer Doğan – 1 yıl Önce

İzmir Buca ilçesinde bulunan devlet hastahanesi 30 Ekim 2020 tarihinde seferihisar merkezli 6.6 şiddetindeki deprem nedeniyle Ana bina, acil bölümü ve yatan hastalar bölümü hasardan dolayı kapatılarak yatan hastalar diger hastahanelere nakilleri yapılarak kapatılmıştır. Ayaktan tedavi yapılan poliklinikler hasta muayenelerine devam etmektedir. Bu süreçte sıkıntılar yaşanmaktadır. Pandemi döneminde olmasına ragmen koridorlar çok sıkışık ve kalabalıktır.Projesi Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi tarafından depreme dayanıklı olarak yenilenmiş ve hastan e 06.07.2002 tarihinde “SSK Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi” olarak hizmete açılmıştır. 19.02.2005 tarihinde “T.C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi” olarak Sağlık Bakanlığı bünyesine geçmiştir. Ne yazık ki depreme dayanıklı olarak bir sürü masraf yapıldıgı halde ne yazık kı sorumlular hakkında gereğini yaparlar

Gamze Şahin – 5 ay Önce

Burası evimize yakın bir devlet hastanesi diye gitmek zorunda kalıyoruz. Acil kısmı çok rezalet bi yer.Doktorlar yeterli bilgiye sahip değil. Şiddetli kasılmayla gittim pratisyen hekim var uzman yok dediler gönderdiler bizi.Acil yani sonuçta daha iyi doktorlar olmalı sürekli her şeyde covid testine gönderiyorlar yada eczanede kendi paramızla reçetesiz olan ilaçlardan aldırıyorlar pardon ama o zaman siz neden orda oturuyorsunuz bizde otururuz.

Melisa Melis – 4 ay Önce

39 derece ateş ile acile gittim son zamanlarda çok soğuk havaya maruz kaldığımı belirttim test olmadan muayene ye almadılar test sonucu çıkana kadar havale geçirme ihtimalim ne olacak!!! Asla sağlık personelinin davranışlarını doğru bulmuyorum..

Duygu Akgün – 5 ay Önce

Personelin birbirinden haberi yok! Dâhiliye randevusu için gittiğimde drun babası vefat etmiş denildi. Şu durumda başka bir dr baksın dediğimizde mümkün olmadığı söylendi… Sonuç itibariyle mümkünse acil bir işiniz olduğunda buraya gitmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir