Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 Buca/İzmir

Telefon : 0232 452 52 52

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Gamze Şahin-5 ay önce

Burası evimize yakın bir devlet hastanesi diye gitmek zorunda kalıyoruz. Acil kısmı çok rezalet bi yer.Doktorlar yeterli bilgiye sahip değil. Şiddetli kasılmayla gittim pratisyen hekim var uzman yok dediler gönderdiler bizi.Acil yani sonuçta daha iyi doktorlar olmalı sürekli her şeyde covid testine gönderiyorlar yada eczanede kendi paramızla reçetesiz olan ilaçlardan aldırıyorlar pardon ama o zaman siz neden orda oturuyorsunuz bizde otururuz.

duygu akgün-4 ay önce

Personelin birbirinden haberi yok! Dâhiliye randevusu için gittiğimde drun babası vefat etmiş denildi. Şu durumda başka bir dr baksın dediğimizde mümkün olmadığı söylendi… Sonuç itibariyle mümkünse acil bir işiniz olduğunda buraya gitmeyin!

Çiğdem Işık-4 ay önce

Aşırı konforsuz bir hastane hiç ilgi gösterilmiyor tercih edilmez hastalara saygı yok aşırı yavaş buraya geleceğinize evdeki ilaçları kullanın.

Melissa Mells-6 ay önce

39 derece ateş ile acile gittim son zamanlarda çok soğuk havaya maruz kaldığımı belirttim test olmadan muayene ye almadılar test sonucu çıkana kadar havale geçirme ihtimalim ne olacak!!! Asla sağlık personelinin davranışlarını doğru bulmuyorum..

mrt mrt-6 ay önce

Sağlık kurulu raporunu diğer devlet hastanelerinde 1 günde veriliyor..Bu hastane sağlık kurulu raporunu.1.5- 2 ayda zor veriyor bu hastaneden sağlık kurulu raporu alınmaz….sağlık raporu en fazla 7 iş gününde verilir yazıyor ama hastanede işler çok ağır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir