Sevgi Veteriner Kliniği Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Sevgi Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Yeniçağ, Taşkın Sk. 21/A, 06170 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0553 413 31 87

Hizmet Saatleri :

Cumartesi09:30–19:30
Pazar12:30–19:00
Pazartesi09:30–19:30
Salı09:30–19:30
Çarşamba09:30–19:30
Perşembe09:30–19:30
Cuma09:30–19:30

Sevgi Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Sevgi Veteriner Kliniği Yorumları

Sevgi Veteriner Kliniği Şikayetleri

Bora Akay-bir yıl önce

Kedimin kısırlaştırma ameliyatı çok başarılı geçti ve kısa sürede iyileşti. Levent Bey çok ama çok ilgili ve işinde iyi bir veteriner. Karma ve kuduz aşılarını da burada yaptırdım. Çok teşekkürler.

Zeynep Serra Aydoğan-bir yıl önce

Kedimin kısırlaştırma ameliyatı için Levent Hocam’ la tanışmıştık. Ameliyat kusursuzdu çok memnun kaldım. Hocam’ ın tecrübesine kesinlikle güvenebilirsiniz. En doğru teşhisi koyup, kedinizi yoracak; gereksiz onlarca tahlile, para tuzağı olacak şeylere imkan vermeden sonuç odaklı tedavi eder. Kedimin yaralarına ve nedenini anlayamadığım sorunlara çözüm bulmuştur.

Ece Beril ÖZEN-bir yıl önce

Çok çok ilgili bir veteriner hekim, aklımızda soru işareti kalmadan kedimizi tedavi etti. Telefondan da ulaşmak mümkün, acil durumlarda arayıp bilgi alabilirsiniz. Kesinlikle şimdiye kadar gittiğim en iyi veteriner hekimlerden. Sadece ticarethane gözüyle bakmayan, hayvan sevgisine sahip bir klinik bulacaksınız.

Burak-bir yıl önce

Levent bey çok ilgili ve nazik bir veteriner. Ankara’da siyam cinsi kedim için çok fazla veteriner değiştirmek zorunda kaldım. Birkaç ay önce Levent bey erkek kedimi kısırlaştırdı başarılı bir ameliyat oldu. Detaylı adım adım yapmam gerekenleri anlattı. Fiyat olarak gayet makul. Deneyimlediğim açık ara Ankara’daki en iyi veteriner 👍

Mehmet Aslan-bir yıl önce

2 kedimide levent bey kısırlaştırdı hiç bir sıkıntı yaşamadık akşamına operasyon geçirmemiş kadar rahatlardı.sorduğum her soruya yanıt alabiliyorum.temiz ve güvenilir bir klinik canlarımı rahatlıkla emanet ediyorum teşekkür ederiz levent bey iyi ki varsınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir