Sempati Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Sempati Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Birlik, Şemsettin Günaltay Cd. No: 401/B, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon : 0505 365 28 82

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Sempati Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Sempati Veteriner Kliniği Yorumları

Sempati Veteriner Kliniği Şikayetleri

mehmet şenol-6 gün önce

Kedimin doğumu biraz gecikti diye arkadaş tavsiyesi ile götürdüm. İlgi alaka iyi ama para için çabaladıklarını düşünüyorum. Röntgende yavruların kafasının büyük olduğunu bu doğumun olmayacağını olsa da aşırı zor ve sancılı olacağını, sezaryen yapılması gerektiğini yoksa anneyi kaybedeceğimizi söyledi. Yine röntgende hiç bilgim olmamasına rağmen benim 5 yavru sayıp hekimin 4 yavru var demesi de ayrı bi olay. Bu klinikten çıkıp farklı kliniğe gittiğimizde rahat olmamızı doğumun evde kolayca yapılacağını söylediler, ücret vs talep etmediler. Ayrıca doğum gayet rahat geçti şuan 5 yavrumuz var.

Merve Sultan Alpdündar-bir hafta önce

Papağanım eşi olmadığı halde sürekli yumurta yapıyodu ve çok hastaydı. Haftalarca gezmediğimiz klinik kalmadı. İyi ki sizinle tanışma fırsatı bulduk. Çok ilgili, güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple karşılaştık. Tedaviye hemen başladık. Kızımız şimdi çok iyi hormon tedavisi görüyoruz. İrem hanımın kuşlar hakkındaki bilgi ve tecrübesi bizi felaket bir sondan kurtardı. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ederiz.

Fevzi ŞAHİN-3 hafta önce

Donanımlı, profesyonel, doğru teşhisi koyup doğru tedaviyi uygulayan ve güleryüzlü bir ekiple birlikte bulabileceğiniz en iyi veteriner kliniği. Kızımız Mila’yı gönül rahatlığıyla götürüyoruz. Klinik 7/24 açık, ayrıca kafamıza takılan herhangi bir konuyu arayıp sorabildiğimiz bir klinik. İsmail bey ve Burak beye saygılarımla..

yasemin akat-3 hafta önce

Daha önce başka bir klinkte takipli olan çocuğuma aylarca tedavi koyulamadı üstelik yapılan gelişi güzel taramalara alınan ücretlerden bahsetmiyorum. Daha sonra bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Sempati Vet. ekibiyle tanıştık, yaklaşımları ve bilinçle gerçekleştirdikleri aşamalarda çok kısa sürede çocuğumun hem problemini durdurduk hemde doğru tanı koyarak tedavi sürecine başladık ve bu süreçte takibi asla bırakmadılar. Gönül rahatlığıyla yavrularınızı teslim edebileceğiniz bir ekip, kendilerine çok çok teşekkür ederim 🙏🏻

Ezgi Yarıcı-3 ay önce

Ankara’da pek çok klinikle hem sokak hayvanları hem kendi hayvanlarım için çalıştım. Ama onlar kadar işini severek yapan, vicdanen karar veren, hayvanların sıkıntısını kendi dert ederek her ihtimali düşünen ve ona göre davranan hekimleri daha önce tanımamıştım. Paradan önce hayvanınızın sağlığını, iyiliğini düşünen profesyonellerle çalışmak isterseniz mutlaka gidin derim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir