Selçuk Devlet Hastanesi İzmir’in Selçuk ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Selçuk Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Atatürk Mah, Dr. Sabri Yayla Blv., 35920 Selçuk/İzmir

Telefon : (0232) 892 70 36

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.30-16.30 / Hafta sonu: 24 saat açık

Selçuk Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Selçuk Devlet Hastanesi Yorumları

Selçuk Devlet Hastanesi Şikayetleri

ilyas Hmz-3 ay önce

Temizlikçisinden, doktoruna, tüm sağlık çalışanlarımızdan Allah razı olsun,özel hastanede olmayan ilgi alaka devlet hastanesinde var

Alina Yıldız-4 ay önce

Psikiyatri bölümü doktorları gerçekten çok kötü anlayışsızlar ve gerçekten doktor olup insan olamamış tipler özellikle adem bey ve bilge hanım asla tavsiye etmiyorum sakın gitme gibi bir hataya düşmeyin

Mevlüt Çulhaci-2 hafta önce

doktor bana arkadan iğne vurmuştu susturmak için ağzımı bantlasanız daha iyidi

meltem senlurt-10 ay önce

En büyüğü 18 yaşında üç tane oğlum var. Jülide Hanımın tedavileriyle büyüdüler.Selcuk için büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Çocukları çok güzel takip ediyor çok doğru yönlendirme yapıyor ve koyduğu teşhis hiç şaşmadı bugüne kadar.Son derece nazik ve sabırlı davranıyor. Hatta en büyük oğlum artık Jülide hanıma gidemediği için üzgün. Mükemmel bir çocuk doktoru herkeste tavsiye ediyorum.

erkan çeviren-11 ay önce

Dr Özgür kanat beye sonsuz teşekkürlerimle. Çok mütevazi işini çok iyi bilen çok titiz az bulunur bir doktor. Ayrica anestezi uzmanı şerife erüstün ve baş hemşire Ayşe hanım a teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir