Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İstasyon Mah Leylak Cad, Ulubatlı Hasan Cd No : 5, 06790 Etimesgut

Telefon : 0312 552 55 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Yorumları

Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Şikayetleri

Hacı Battal Sarışık-3 ay önce

Gece yarısı aciline dört buçuk yaşında oğlum için gittik. Astım atağı geçiriyor sandık ama krup virüsü imiş. Dr. Zamir Kemal ERTÜRK ve arkadaşları derhal müdahale ettiler ve tedavisini gerçekleştirdiler. Hepsine çok teşekkür ederiz. ALLAH zor şartlarda çalışıp vatandaşa yardımcı olan tüm sağlık çalışanlarının yardımcısı olsun.

Ayfer HANCI-bir ay önce

Genel Cerrah Op Dr İrfan Tunç hocamız oğlumun boynundaki siğile sorunsuz bir şekilde müdahale etti, çok ilgili ve profesyoneldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hastanenin çalışanları dahil herkesin ilgili ve saygılı davrandığı için de teşekkürlerimi sunuyorum.

Zekiye Çiftci-2 ay önce

Pandemi döneminde salgın hastalığa yakalandık ailecek tedavimize bu hastanede devam edildi önce ayaktan tedavi olurken ilerlemesi neticesinde yataklı servise alındık benim akcigerimde hastalık ilerledi y.bakima kadar tedavi altına alinmam devam etti.burda çok şeylere şahit oldum burda yazmayacağım ancak genel olarak söylemem gerekirse devletimin hasta bakımında ki gelişmiş hertürlü sağlık hizmetini tüm hastalara çok cömertce sunduğunu şahit oldum.aksaklıklar yokmudur?bunlar görevini ihmal eden kişilerin kusurudur.bunun bilinciyle değerlendirme yaparken şahit olduğum aksaklıkları yazmıyorum.kişilerin kusuru devlete maledilmemeli diye düşünüyorum.

Kr Elz-3 ay önce

Acil de isteseniz de tansiyonunuzu olcmeyen görevliler var. Tansiyon hastasıyım. Günlerdir adım dönüyor, ağır grip geçiriyorum. 2 kez acile gittim, ikisindede ilgili doktorlara rastlamadım. Sadece hemen ilaç yaziyorlar. Bikmislar, yorulmuslar. Keşke hasta olmasak, gitmesek. Derler ya Allah düşürmesin, eksik etmesin. Bir de tek başınıza acile giderseniz iyi diye düşünüyorlar !

Serkan Güzel-4 ay önce

Bu gün çocuk doktoru Gülsüm özen e muayeneye götürdüm kızımı. İlgi alaka 0. 2 metreden boğaz muayenesi yapıyor. Tamamen göstermelik yani. Yetmezmiş gibi daha tahlil sonuçlarını görmeden antibiyotik yazdı çocuğuma. Diğer doktorları bilemem ama Dr Gülsüm Özen e gidilmez bilginiz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir