Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi İzmir’in Seferihisar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Turabiye, 35460 Seferihisar/İzmir

Telefon : (0232) 743 20 10

Hizmet Saatleri : 24 saat hizmet vermektedir.

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Yorumları

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Şikayetleri

Ahmet Öznem-3 ay önce

Çocuk hastalıkları ve sağlığı uzmanı Burçin Özen hanıma fedakarlığı ve anlayışı tecrübesi ve bilgisi için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Gayet kendinden emin ve sakin bir şekilde MISC (Çocuklarda covid-19 sonrası komplikasyon) sendromu vakamızda bizi fedakarca ve öğle tatili dahil muayene ederek tedavi sürecimizi kendi çocuğu gibi takip etti. Allah razı olsun UZM.De. Burçin Özen den..

Ayşe Adıgüzel-3 ay önce

Adı hastane malesef insanlara hiçbir faydası yok.. Bi hastanede çocuk bölümü olmazmı? Çocuklarımız hastalanınca Behçet uz çocuk bölümüne yönlendiriyorlar. Koca ilçede gidecek hastane bulamıyoruz.. Acil bölümü mikrop yuvası, lavoboları pislik içinde. Doktorların elinde yeterince malzeme yok. Lütfen biran önce seferihisara el atılsın milletin canına tak etti artık.

Fahri Sak-3 ay önce

neredeyse çoğu doktorun terkedip gittiği , hastaların bir çok randevu ve kontrollerini MR vb cihazlarla çekim yapamadıkları için URLA’ya gönderen niteliksiz bir hastane.bir yakınımda hastanenin otomatik kapısında sıkıştığı kırıklarından ötürü 9 Eylül Hastanesine sevk edildi. Seferihisarda yaşayan bir vatandaş olarak yazıyorum bunları.

Nisan-4 gün önce

Kışın rahatlıkla her derdimize deva bulabildiğim ancak yazın tercih etmediğimiz bir hastane. En fazla 200 kisilik acile bin kişi dolarsa doktor da bakamaz çalışan da yetersiz kalır hasta da mağdur olur. Yetkililer bir çare bulmalı

Özlem Bedir-3 ay önce

Dün gece çocuğumu acil servise götürdüm. 17.04.2022 de acil nöbette olan hemşire ve doktor (Merve Kaplan)’a ilgili ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir